Miło nam oddać do Waszych rąk najnowszy 32 numer powiatowego tygodnika. Przeczytacie w nim m.in. historię znanego w powiecie muzyka, pełną przeróżnych ciekawych zdarzeń. Opisujemy także przypadek pana Janka ze Strzelina, który za przywłaszczenie nietypowego mienia wartości 1 zł (słownie – jeden zł) trafił przed sąd i został za swój czyn ukarany. Niedobrze dzieje się w Przewornie, gdzie nieznany sprawca zabija z pistoletu gołębie o czym piszemy na str. 5. Z kolei w Wiązowie wracamy do tematu smrodu przy ul. Kolejowej. Co na ten temat ma do powiedzenia burmistrz Krochmalny? W dzisiejszym wydaniu nie mogło zabraknąć bardzo ważnego tematu, jakim jest funkcjonująca od kilkunastu dni nowa organizacja ruchu na ul. Wolności i związane z nią utrudnienia. W tej sprawie odbyło się kolejne spotkanie, które relacjonujemy. W gazecie wracamy do trudnych spraw, które prowadzi policja, a chodzi o poszukiwania kilku osób z naszego powiatu, które zaginęły. Za naszym pośrednictwem apelujemy też o pomoc dla ludzi, którym dramatyczny pożar zabrał dorobek życia.
Zapowiedzi wybranych artykułów, jak zawsze znajdziecie na zdjęciu pierwszej strony gazety. Tradycyjnie znajdziecie także w Słowie cotygodniową kronikę policyjną i strażacką, wydarzenia kulturalne, około 300 ogłoszeń drobnych.
Przy tej okazji zwracamy się do Was drodzy Czytelnicy z apelem. Jeśli wiecie o rzeczach, które Waszym zdaniem powinny zostać nagłośnione, zrobiliście ciekawe zdjęcia lub nakręciliście wyjątkowy film, to skontaktujcie się z nami, wysyłając maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pomocą naszego profilu facebookowego. Dzięki Waszym zgłoszeniom mobilizujemy urzędników, instytucje i służby do działania.
Zapraszamy do lektury najnowszego numeru Słowa.   
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.