W dzisiejszym, 35 numerze Słowa Regionu, przedstawiamy postać znanej strzelińskiej policjantki. Jednak tym razem poznajemy ją z innej, nieznanej dotąd strony. W numerze ponadto zaskakujący finał pościgu za uciekinierem „bez butów”. Wszystko zaczęło się od próby zatrzymania i policyjnych strzałów, a skończyło kuriozalną historią sprawcy i przestępczymi odkryciami. W naszym tygodniu znajdziecie też informacje o kilku ważnych inwestycjach, jakie są planowane w najbliższym czasie. Jak się okazuje, są też takie, z którymi nie sposób ruszyć, mimo upływu lat. Po raz enty wracamy do problemu niewydolności ronda i szans na jego przebudowę. Ponadto relacjonujemy pracę rad gminnych, zwracając uwagę na ważne sprawy poruszane przez samorządowców. Wraca temat wielkiej farmy fotowoltaicznej, która mogłaby znacząco zasilić budżet gminy Przeworno, ale wygląda na to, że radni tych pieniędzy nie potrzebują... W gminie Kondratowice minął termin zgłaszania komitetów w związku z wyborem trzech nowych radnych. Kto się zgłosił? W gazecie znajdziecie też relacje z kilku ciekawych imprez kulturalnych. Jedną z nich był Strzeliński Festiwal Literatury. Podajemy także kilka ciekawostek i statystyk związanych ze szczepieniem i tym co się w naszym powiecie w tej kwestii dzieje.
Zapowiedzi wybranych artykułów, jak zawsze znajdziecie na zdjęciu pierwszej strony gazety. Tradycyjnie znajdziecie także w Słowie cotygodniową kronikę policyjną i strażacką, wydarzenia kulturalne, około 300 ogłoszeń drobnych.
Przy tej okazji zwracamy się do Was drodzy Czytelnicy z apelem. Jeśli wiecie o rzeczach, które Waszym zdaniem powinny zostać nagłośnione, zrobiliście ciekawe zdjęcia lub nakręciliście wyjątkowy film, to skontaktujcie się z nami, wysyłając maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pomocą naszego profilu facebookowego. Dzięki Waszym zgłoszeniom mobilizujemy urzędników, instytucje i służby do działania.
Zapraszamy do lektury najnowszego numeru Słowa.  

Komentarze   

spajker. Permalink1 +2 spajker.
RE: Nieznany obraz kobiety policjantki
"mieznany obraz kobiety policjantki"
nieznany obraz nikiforra przedstawiający damę z łasiczką sprzedał się za 3 miliony usd
ciekawe za ile sprzeda się nieznany obraz kobiety policjantki.
2021-09-16 14:12 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.