W ostatnim czasie mamy do czynienia z ekspansją sieci sklepów „Dino" w całej Polsce, w tym także w powiecie strzelińskim. Ile marketów otworzyło się w Polsce od początku roku, a ile powstanie już niebawem w powiecie strzelińskim? O tym piszemy w jutrzejszym wydaniu Słowa.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
spajker.
RE: Dino wkracza do powiatu
Olek powiedziała :
Lisek powiedziała :
DrQuote powiedziała :
A co z miejscowymi sklepami, czy ktoś o nich z władz myśli?
zlikwidowac i isc do Dino na kase. POLSKI ŁAD.
Co chcesz od Polskiego Ładu?, a kto cały nasz przemysł rozwalił?. Tam gdzie stały fabryki, teraz stoją obce markety albo familoki. W Strzelinie było kilka prosperujących zakładów, można było unowocześnić infrastrukturę ale złodzieje na stanowiskach kradli ile wlezie i padło. Z państwa z potencjałem, zrobiono kraj taniej siły roboczej i rynek zbytu dla obcego kapitału. Co stworzyliśmy lub odbudowaliśmy z funduszów UE?, bo rewitalizowanego przemysłu nie widzę!.
ja byłem wiernym klientem wss społem i gs samopomoc chłopska. elektronike kupowałem tylko u bardiniego w rynku. zawartość pawilonów pzgs przy wrocłąwskiej do dzisiaj wzmaga we mnie tęsknotę. można było unowocześnić i zamiast wiader ocynkowanych sprzedawać wiadra emaliowane a zamiast kartek wprowadzić talony. na stacji cpn paliwo było raz na 14 dni i wystarczyło unowocześnić i sprzedawać paliwo raz na 7 dni. w sklepie u bębna widać było progres. najpierw były wski 3biegowe a później 4ro biegowe. proszek do prania pollena przeżerał najpierw tylko bawełnę a później już i non iron się w nim rozpuszczał. możesz unowocześnić starą babę ze wsi zabierając jej różaniec i dając radioodbiornik ale ona i tak nadawać będzie na falach radia maryja. co panstwowe to niczyje. nie utrzyma się. orlen też nie.

0
Gravatar
Lisek
RE: Dino wkracza do powiatu
Olek powiedziała :
Lisek powiedziała :
DrQuote powiedziała :
A co z miejscowymi sklepami, czy ktoś o nich z władz myśli?
zlikwidowac i isc do Dino na kase. POLSKI ŁAD.
Co chcesz od Polskiego Ładu?, a kto cały nasz przemysł rozwalił?. Tam gdzie stały fabryki, teraz stoją obce markety albo familoki. W Strzelinie było kilka prosperujących zakładów, można było unowocześnić infrastrukturę ale złodzieje na stanowiskach kradli ile wlezie i padło. Z państwa z potencjałem, zrobiono kraj taniej siły roboczej i rynek zbytu dla obcego kapitału. Co stworzyliśmy lub odbudowaliśmy z funduszów UE?, bo rewitalizowanego przemysłu nie widzę!.
sam pewnie jadłeś niemiecką czekoladę bo było lepsza od Wedla. Sam marzyłeś o nowym VW jak turlałeś się Maluszkiem. Pracowałeś w PGR, kradłeś wszystko co się dało bo to Państwowe było, i myślałeś, że to nie grzech bo to niczyje. A może pracowałeś w Hydralu i też z podobnym skutkiem. Narzekasz na obcy kapitał a sam z niego korzystasz codziennie. Na zakupy pewnie idziesz do Lidla a nie do Lipy, bo tam drogo.

0
Gravatar
tsd
Balcerowicz zamknął a Jarek odbuduje
Dla wszystkich którzy tęsknią za cudownym socjalizmem który właśnie wstaje z kolan, trzeba było kupować produkty wytwarzane w tych zakładach a nie zachodnich producentów to by nie padły, same cuda techniki wszak Polska była potęgą, no i oczywiści dalej jest, pis właśnie uratował fabrykę traktorów ursus, i autobusów autosan itd. teraz wytną ponad 100ha lasów bo będą produkować obiecane elektryki, władza wie najlepiej co mi jest potrzebne i co mi będzie potrzebne, tylko najpierw musi ściągnąć kasę z każdego z nas na swoje genialne pomysły i prezenty dla swoich wyznawców, proponuje jeszcze nakaz kupowania tylko Polskich produktów.
0
Gravatar
Olek
Balcerowicz
Lisek powiedziała :
DrQuote powiedziała :
A co z miejscowymi sklepami, czy ktoś o nich z władz myśli?
zlikwidowac i isc do Dino na kase. POLSKI ŁAD.
Co chcesz od Polskiego Ładu?, a kto cały nasz przemysł rozwalił?. Tam gdzie stały fabryki, teraz stoją obce markety albo familoki. W Strzelinie było kilka prosperujących zakładów, można było unowocześnić infrastrukturę ale złodzieje na stanowiskach kradli ile wlezie i padło. Z państwa z potencjałem, zrobiono kraj taniej siły roboczej i rynek zbytu dla obcego kapitału. Co stworzyliśmy lub odbudowaliśmy z funduszów UE?, bo rewitalizowaneg o przemysłu nie widzę!.

0
Gravatar
Lisek
RE: Dino wkracza do powiatu
DrQuote powiedziała :
A co z miejscowymi sklepami, czy ktoś o nich z władz myśli?
zlikwidowac i isc do Dino na kase. POLSKI ŁAD.

0
Gravatar
DrQuote
RE: Dino wkracza do powiatu
A co z miejscowymi sklepami, czy ktoś o nich z władz myśli?
0
Gravatar
Pawel
RE: Dino wkracza do powiatu
Zapraszamy do Białego Kościoła..
0
Gravatar
Szejk
RE: Dino wkracza do powiatu
Erka powiedziała :
W koncu bedzie gdzie kupic swieze mieso... Zajebiscie!!! :)
zwłaszcza w Kondratowicach

0
Gravatar
Erka
Dino
W koncu bedzie gdzie kupic swieze mieso... Zajebiscie!!! :)
0
Gravatar
Joziu
Dino
Przynajmniej świeżo i bez kombinacji
0

Przeczytaj także