W ostatnim czasie mamy do czynienia z ekspansją sieci sklepów „Dino" w całej Polsce, w tym także w powiecie strzelińskim. Ile marketów otworzyło się w Polsce od początku roku, a ile powstanie już niebawem w powiecie strzelińskim? O tym piszemy w jutrzejszym wydaniu Słowa.

Komentarze   

spajker. Permalink10 +2 spajker.
RE: Dino wkracza do powiatu
Cytuję Olek:
Cytuję Lisek:
Cytuję DrQuote:
A co z miejscowymi sklepami, czy ktoś o nich z władz myśli?

zlikwidowac i isc do Dino na kase. POLSKI ŁAD.

Co chcesz od Polskiego Ładu?, a kto cały nasz przemysł rozwalił?. Tam gdzie stały fabryki, teraz stoją obce markety albo familoki. W Strzelinie było kilka prosperujących zakładów, można było unowocześnić infrastrukturę ale złodzieje na stanowiskach kradli ile wlezie i padło. Z państwa z potencjałem, zrobiono kraj taniej siły roboczej i rynek zbytu dla obcego kapitału. Co stworzyliśmy lub odbudowaliśmy z funduszów UE?, bo rewitalizowanego przemysłu nie widzę!.

ja byłem wiernym klientem wss społem i gs samopomoc chłopska. elektronike kupowałem tylko u bardiniego w rynku. zawartość pawilonów pzgs przy wrocłąwskiej do dzisiaj wzmaga we mnie tęsknotę. można było unowocześnić i zamiast wiader ocynkowanych sprzedawać wiadra emaliowane a zamiast kartek wprowadzić talony. na stacji cpn paliwo było raz na 14 dni i wystarczyło unowocześnić i sprzedawać paliwo raz na 7 dni. w sklepie u bębna widać było progres. najpierw były wski 3biegowe a później 4ro biegowe. proszek do prania pollena przeżerał najpierw tylko bawełnę a później już i non iron się w nim rozpuszczał. możesz unowocześnić starą babę ze wsi zabierając jej różaniec i dając radioodbiornik ale ona i tak nadawać będzie na falach radia maryja. co panstwowe to niczyje. nie utrzyma się. orlen też nie.
2021-10-14 11:58 Cytować Zgłoś administratorowi
Lisek Permalink9 +2 Lisek
Cytuję Olek:
Cytuję Lisek:
Cytuję DrQuote:

Co chcesz od Polskiego Ładu?, a kto cały nasz przemysł rozwalił?. Tam gdzie stały fabryki, teraz stoją obce markety albo familoki. W Strzelinie było kilka prosperujących zakładów, można było unowocześnić infrastrukturę ale złodzieje na stanowiskach kradli ile wlezie i padło. Z państwa z potencjałem, zrobiono kraj taniej siły roboczej i rynek zbytu dla obcego kapitału. Co stworzyliśmy lub odbudowaliśmy z funduszów UE?, bo rewitalizowanego przemysłu nie widzę!.

sam pewnie jadłeś niemiecką czekoladę bo było lepsza od Wedla. Sam marzyłeś o nowym VW jak turlałeś się Maluszkiem. Pracowałeś w PGR, kradłeś wszystko co się dało bo to Państwowe było, i myślałeś, że to nie grzech bo to niczyje. A może pracowałeś w Hydralu i też z podobnym skutkiem. Narzekasz na obcy kapitał a sam z niego korzystasz codziennie. Na zakupy pewnie idziesz do Lidla a nie do Lipy, bo tam drogo.
2021-10-14 09:48 Cytować Zgłoś administratorowi
tsd Permalink8 +2 tsd
Balcerowicz zamknął a Jarek odbuduje
Dla wszystkich którzy tęsknią za cudownym socjalizmem który właśnie wstaje z kolan, trzeba było kupować produkty wytwarzane w tych zakładach a nie zachodnich producentów to by nie padły, same cuda techniki wszak Polska była potęgą, no i oczywiści dalej jest, pis właśnie uratował fabrykę traktorów ursus, i autobusów autosan itd. teraz wytną ponad 100ha lasów bo będą produkować obiecane elektryki, władza wie najlepiej co mi jest potrzebne i co mi będzie potrzebne, tylko najpierw musi ściągnąć kasę z każdego z nas na swoje genialne pomysły i prezenty dla swoich wyznawców, proponuje jeszcze nakaz kupowania tylko Polskich produktów.
2021-10-14 08:56 Cytować Zgłoś administratorowi
Olek Permalink7 +4 Olek
Balcerowicz
Cytuję Lisek:
Cytuję DrQuote:

2021-10-13 18:11 Cytować Zgłoś administratorowi
Lisek Permalink6 0 Lisek
Cytuję DrQuote:

2021-10-13 11:06 Cytować Zgłoś administratorowi
DrQuote Permalink5 -1 DrQuote
2021-10-12 21:26 Cytować Zgłoś administratorowi
Pawel Permalink4 +5 Pawel
Zapraszamy do Białego Kościoła..
2021-10-12 16:09 Cytować Zgłoś administratorowi
Szejk Permalink3 +5 Szejk
Cytuję Erka:
W koncu bedzie gdzie kupic swieze mieso... Zajebiscie!!! :)

zwłaszcza w Kondratowicach
2021-10-12 14:14 Cytować Zgłoś administratorowi
Erka Permalink2 +4 Erka
Dino
W koncu bedzie gdzie kupic swieze mieso... Zajebiscie!!! :)
2021-10-12 13:38 Cytować Zgłoś administratorowi
Joziu Permalink1 +5 Joziu
Dino
Przynajmniej świeżo i bez kombinacji
2021-10-12 11:19 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.