Zarząd powiatu w Strzelinie ogłosił przetarg ustny, nieograniczony na zbycie nieruchomości po byłym domu dziecka w Górcu (gm. Strzelin). Działka jest zabudowana budynkiem dawnego pałacu wiejskiego wraz z łącznikiem i salą gimnastyczną, z wydzielonymi dwoma lokalami użytkowymi oraz zabudowaniami pomocniczymi. Budynek posiada fundamenty z kamienia i cegły ceramicznej. Jest piętrowy, z dwupoziomowym poddaszem, podpiwniczony.
Dach budynku jest wielospadowy, ma drewnianą konstrukcję i jest pokryty dachówką ceramiczną. Nieruchomość posiada instalację elektryczną, wodociągową, kanalizacyjną i telefoniczną. Ogrzewanie centralne - olejowe w stałej eksploatacji. Na południowej części dachu znajduje się instalacja solarna do podgrzewania wody.
Przetarg odbędzie się 14 grudnia o godz. 11.00 w małej sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Strzelinie. Wadium wynosi 400 000 zł. Wpłaty wadium należy dokonać do 9 grudnia na konto strzelińskiego starostwa. Cena wywoławcza to 2 252 800 zł brutto zw. VAT.
Powiat już kilka lat próbuje zbyć omawianą nieruchomość, póki co bezskutecznie.

Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.