W dzisiejszym 49. numerze powiatowej gazety, na 44 stronach znajdziecie między innymi opowieść o niezwykłej rodzinie, w której od 4 pokoleń „gra muzyka”. Warto wspomnieć, że tradycyjnie, z gazetą otrzymacie darmowy kalendarz z imieninami i różnymi ważnymi datami. Znajdziecie także artykuły nawiązujące do zbliżających się świąt, ale także materiały o sprawach trudnych i ważnych, jak choćby nawet porzuceniu samochodu na prywatnym terenie, którego nie można ruszyć, czy decyzji radnych o zabraniu pieniędzy potrzebnych na remont najważniejszej w gminie Przeworno drogi. W Kondratowicach trwa spór o diety dla radnych, a w Wiązowie planowana jest zmiana wielkości gminy. Piszemy także o związkach, które łączą znanego aktora Krystiana Wieczorka z lokalną poetką i pisarką Mirosławą Szychowiak. Mieszkańców korzystających ze Strzelińskiej Komunikacji Publicznej w nowym roku czekają zmiany.
Zapowiedzi wybranych artykułów, jak zawsze znajdziecie na zdjęciu pierwszej strony gazety. Tradycyjnie znajdziecie także w Słowie cotygodniową kronikę policyjną i strażacką, wydarzenia kulturalne, około 300 ogłoszeń drobnych.
Przy tej okazji zwracamy się do Was drodzy Czytelnicy z apelem. Jeśli wiecie o rzeczach, które Waszym zdaniem powinny zostać nagłośnione, zrobiliście ciekawe zdjęcia lub nakręciliście wyjątkowy film, to skontaktujcie się z nami, wysyłając maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pomocą naszego profilu Facebook. Dzięki Waszym zgłoszeniom mobilizujemy urzędników, instytucje i służby do działania.
Zapraszamy do lektury najnowszego numeru Słowa.
 
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.