Od 1 grudnia kierowcy samochodów osobowych są zobowiązani uiszczać opłatę za płatne odcinki autostrady w nowym systemie poboru opłat e-ETOLL. Dotyczy to odcinków, których zarządcą jest Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. W jaki sposób możemy zapłacić teraz za bilet? Piszemy o tym w środowym Słowie Regionu.

Komentarze   

trygvasson Permalink8 0 trygvasson
jak dla mnie wygodnie jest w mpay
apka działa sprawnie i przede wszystkim nie pobiera lokalizacji użytkownika - klikasz i jedziesz bez stresu
2022-01-19 17:32 Cytować Zgłoś administratorowi
cześ Permalink7 -1 cześ
RE: Różne sposoby kupna biletu za przejazd A4 i A2
Cytuję spajker.:
Cytuję cześ:
Cytuję .:
Uwaga kierowcy, jeżeli wjeżdżacie na A4 węzłem Brzeg (Przylezie) to nie kupicie biletu na pobliskim Orlenie, czy BP, to samo dotyczy Orlenu w Skarbimierzu, najbliżej macie dwa Orleny w samym Brzegu, a najlepiej kupić bilet w Strzelinie na Jana Pawła.

Najlepiej kupić w necie, wpisujesz tylko nr. rej. auta i kiedy będziesz jechał, robisz przelew i tyle!

przelew to ty robisz przelewając zasiłek z puszki do żołądka a później z żołądka na mur. napisz jeszcze kto to jest ten net, który sprzedaje opłaty autostradowe.

app.autopay.pl/e-bilet-autostradowy
2022-01-19 11:42 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink6 +1 spajker.
Cytuję cześ:
Cytuję .:
Uwaga kierowcy, jeżeli wjeżdżacie na A4 węzłem Brzeg (Przylezie) to nie kupicie biletu na pobliskim Orlenie, czy BP, to samo dotyczy Orlenu w Skarbimierzu, najbliżej macie dwa Orleny w samym Brzegu, a najlepiej kupić bilet w Strzelinie na Jana Pawła.

Najlepiej kupić w necie, wpisujesz tylko nr. rej. auta i kiedy będziesz jechał, robisz przelew i tyle!

przelew to ty robisz przelewając zasiłek z puszki do żołądka a później z żołądka na mur. napisz jeszcze kto to jest ten net, który sprzedaje opłaty autostradowe.
2022-01-19 10:47 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink5 0 spajker.
Cytuję Cześ:
Na bramkach i tak korki :D

kup sobie korki (korepetycje) u swojego psychiatry. w zamian psychiatra otworzy ci bramkę na wybieg i na godzine rozepnie kamizelkę.
2022-01-19 10:45 Cytować Zgłoś administratorowi
cześ Permalink4 0 cześ
Cytuję .:

2022-01-19 08:44 Cytować Zgłoś administratorowi
. Permalink3 +1 .
2022-01-18 20:19 Cytować Zgłoś administratorowi
W&W. Permalink2 +1 W&W.
Cytuję Cześ:

To kłamstwo , fałsz i obłuda !!!
2022-01-18 20:16 Cytować Zgłoś administratorowi
Cześ Permalink1 -3 Cześ
2022-01-18 17:56 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.