Od 1 grudnia kierowcy samochodów osobowych są zobowiązani uiszczać opłatę za płatne odcinki autostrady w nowym systemie poboru opłat e-ETOLL. Dotyczy to odcinków, których zarządcą jest Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. W jaki sposób możemy zapłacić teraz za bilet? Piszemy o tym w środowym Słowie Regionu.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
trygvasson
jak dla mnie wygodnie jest w mpay
apka działa sprawnie i przede wszystkim nie pobiera lokalizacji użytkownika - klikasz i jedziesz bez stresu
0
Gravatar
cześ
RE: Różne sposoby kupna biletu za przejazd A4 i A2
spajker. powiedziała :
cześ powiedziała :
. powiedziała :
Uwaga kierowcy, jeżeli wjeżdżacie na A4 węzłem Brzeg (Przylezie) to nie kupicie biletu na pobliskim Orlenie, czy BP, to samo dotyczy Orlenu w Skarbimierzu, najbliżej macie dwa Orleny w samym Brzegu, a najlepiej kupić bilet w Strzelinie na Jana Pawła.
Najlepiej kupić w necie, wpisujesz tylko nr. rej. auta i kiedy będziesz jechał, robisz przelew i tyle!
przelew to ty robisz przelewając zasiłek z puszki do żołądka a później z żołądka na mur. napisz jeszcze kto to jest ten net, który sprzedaje opłaty autostradowe.
https://app.autopay.pl/e-bilet-autostradowy

0
Gravatar
spajker.
RE: Różne sposoby kupna biletu za przejazd A4 i A2
cześ powiedziała :
. powiedziała :
Uwaga kierowcy, jeżeli wjeżdżacie na A4 węzłem Brzeg (Przylezie) to nie kupicie biletu na pobliskim Orlenie, czy BP, to samo dotyczy Orlenu w Skarbimierzu, najbliżej macie dwa Orleny w samym Brzegu, a najlepiej kupić bilet w Strzelinie na Jana Pawła.
Najlepiej kupić w necie, wpisujesz tylko nr. rej. auta i kiedy będziesz jechał, robisz przelew i tyle!
przelew to ty robisz przelewając zasiłek z puszki do żołądka a później z żołądka na mur. napisz jeszcze kto to jest ten net, który sprzedaje opłaty autostradowe.

0
Gravatar
spajker.
RE: Różne sposoby kupna biletu za przejazd A4 i A2
Cześ powiedziała :
Na bramkach i tak korki :D
kup sobie korki (korepetycje) u swojego psychiatry. w zamian psychiatra otworzy ci bramkę na wybieg i na godzine rozepnie kamizelkę.

0
Gravatar
cześ
RE: Różne sposoby kupna biletu za przejazd A4 i A2
. powiedziała :
Uwaga kierowcy, jeżeli wjeżdżacie na A4 węzłem Brzeg (Przylezie) to nie kupicie biletu na pobliskim Orlenie, czy BP, to samo dotyczy Orlenu w Skarbimierzu, najbliżej macie dwa Orleny w samym Brzegu, a najlepiej kupić bilet w Strzelinie na Jana Pawła.
Najlepiej kupić w necie, wpisujesz tylko nr. rej. auta i kiedy będziesz jechał, robisz przelew i tyle!

0
Gravatar
.
RE: Różne sposoby kupna biletu za przejazd A4 i A2
Uwaga kierowcy, jeżeli wjeżdżacie na A4 węzłem Brzeg (Przylezie) to nie kupicie biletu na pobliskim Orlenie, czy BP, to samo dotyczy Orlenu w Skarbimierzu, najbliżej macie dwa Orleny w samym Brzegu, a najlepiej kupić bilet w Strzelinie na Jana Pawła.
0
Gravatar
W&W.
RE: Różne sposoby kupna biletu za przejazd A4 i A2
Cześ powiedziała :
Na bramkach i tak korki :D
To kłamstwo , fałsz i obłuda !!!

0
Gravatar
Cześ
RE: Różne sposoby kupna biletu za przejazd A4 i A2
Na bramkach i tak korki :D
0

Przeczytaj także