W najnowszym, 4 numerze Słowa Regionu” szczegółowo opisujemy zdarzenie do jakiego doszło w minionym tygodniu tuż obok ronda. Jak się okazało, podobnych zdarzeń mogło być więcej. Dlaczego?
Strzeliński Zakład Wodociągów i Kanalizacji staje przed trudnym wyzwaniem znalezienia nowych ujęć wody, gdyż obecne zasoby są na wyczerpaniu. Czego możemy spodziewać się w najbliższym czasie?
Omikron szaleje, co widać wśród uczniów. Podajemy dokładne informacje, jak sprawa kwarantanny wygląda w poszczególnych szkołach. Również z powodu wirusa w bardzo trudnej sytuacji są policjanci, którzy muszą codziennie skontrolować niemal 2000 osób. Jak to wygląda w praktyce? Na ostatniej sesji burmistrz Wiązowa Jerzy Krochmalny poinformował, że gmina kupuje dla siebie paliwo. Pytamy, od kogo je kupuje? W numerze piszemy o drogowym skandalu w gminie Przeworno. Po niedawnym remoncie już się pojawiły dziury. Wyjątkowo nerwowo było w Kondratowicach. Czy dyskusja z sesji znajdzie swój finał w sądzie? Wygląda na to, że już niebawem poznamy nazwisko nowego dyrektora SOK. Jacy kandydaci się zgłosili? Podajemy nazwiska. Piszemy również o rewolucji, jaka ma objąć wszystkich wędkarzy. Zmiany mają być tak przełomowe, że przejdą do historii. Co szczególnie spodoba się wędkarzom? Podsuwamy pewne proste i bezpłatne rozwiązanie, dzięki któremu zwykły piec węglowy stanie się oszczędny i bardziej ekologiczny.

Zapowiedzi wybranych artykułów, jak zawsze znajdziecie na zdjęciu pierwszej strony gazety. Tradycyjnie znajdziecie także w Słowie cotygodniową kronikę policyjną i strażacką, wydarzenia kulturalne, około 300 ogłoszeń drobnych.
Przy tej okazji zwracamy się do Was drodzy Czytelnicy z apelem. Jeśli wiecie o rzeczach, które Waszym zdaniem powinny zostać nagłośnione, zrobiliście ciekawe zdjęcia lub nakręciliście wyjątkowy film, to skontaktujcie się z nami, wysyłając maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pomocą naszego profilu Facebook. Dzięki Waszym zgłoszeniom mobilizujemy urzędników, instytucje i służby do działania.
Zapraszamy do lektury najnowszego numeru Słowa.
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.