Niebawem na drogach powiatu strzelińskiego można będzie zobaczyć dodatkowe nowoczesne policyjne auta służbowe. Dzięki środkom finansowym samorządów lokalnych i Komendy Głównej Policji zakupiono nowe toyoty corolle z napędem hybrydowym. Pojazdy są ekologiczne i specjalnie dostosowane do pełnienia służby patrolowej.
Przystosowane do służby w policyjnych barwach samochody marki Toyota Corolla w wersji kombi, wyposażone w silniki benzynowe o pojemności 1,8 litra z napędem hybrydowym i mocy blisko 100 KM będą na co dzień wykorzystywane przez funkcjonariuszy z prewencji lub ruchu drogowego z komend miejskich i powiatowych.
Wszystkie pojazdy wyposażone są w szereg systemów bezpieczeństwa jazdy. Auta posiadają również wzmocnioną instalację elektryczną, a oświetlenie i sygnalizacje uprzywilejowania, oparto na energooszczędnej technologii LED.
Zakup 24 nowoczesnych i ekologicznych samochodów, możliwy był dzięki połączeniu środków finansowych z samorządów lokalnych oraz Komendy Głównej Policji. Koszt jednego auta to ponad 109 tysięcy złotych.
Nowe radiowozy trafią teraz do policjantów z: Głogowa, Kłodzka, Oleśnicy, Oławy, Polkowic, Strzelina, Świdnicy, Trzebnicy, Zgorzelca, Wałbrzycha oraz Wrocławia i już niedługo mieszkańcy spotkają je na drogach swoich miast i powiatów.

Komentarze   

nikt Permalink6 0 nikt
RE: Nowe hybrydowe radiowozy
Nie jestem jakimś specjalnym fanem toyoty, ale o ile pamiętam to hybrydy 1.8 ma 122 KM w wersji nazwijmy to podstawowej. No chyba, że specjalnie na życzenie Zamawiającego Japończycy mają gdzieś poszukać parę starych silników , które faktycznie miały 98 KM, czyli "prawie" 100 :)
2022-02-06 19:13 Cytować Zgłoś administratorowi
. Permalink5 -1 .
RE: Nowe hybrydowe radiowozy
Cytuję Bliz:
Będą mieli co rozbijać buraki.


Kiedyś były specjalne kursy i szkolenia dla funkcjonariuszy w prowadzeniu pojazdów mechanicznych, w różnych warunkach, sytuacjach itp.
A dzisiaj? wsiadaj, jedź! nie masz prawka? nic nie szkodzi, kto to sprawdzi, przecież to my jesteśmy z policji.
2022-02-06 13:51 Cytować Zgłoś administratorowi
Antyobywatel Permalink4 0 Antyobywatel
Heh
Syrena 105 miała 40KM.
2022-02-06 09:01 Cytować Zgłoś administratorowi
Bliz Permalink3 -2 Bliz
RE: Nowe hybrydowe radiowozy
Będą mieli co rozbijać buraki.
2022-02-05 17:01 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink2 +1 spajker.
RE: Nowe hybrydowe radiowozy
Cytuję Cześ:
Hybryda to takie coś jak kobieta z penisem, ja podziękuję :D

albo jak zakompleksiona narcystyczna fafluniąca się jąkała z muszką. ja dziękuję.
2022-02-04 09:14 Cytować Zgłoś administratorowi
Cześ Permalink1 -6 Cześ
RE: Nowe hybrydowe radiowozy
Hybryda to takie coś jak kobieta z penisem, ja podziękuję :D
2022-02-03 17:37 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.