W dzisiejszym, 7 numerze Słowa Regionu, przeczytacie o nowej inwestycji, która powstaje w strzelińskim Rynku. Ponadto piszemy o sporych zmianach, które zaszły we władzach straży pożarnej, a kolejne dotyczyć będą pieniędzy dla druhów. Podajemy także, jak wygląda obecnie rynek zatrudnienia w naszym powiecie. Piszemy także o często odwiedzanym znanym źródełku, którego woda, niestety jest trująca. W gminie Strzelin powstaje kolejne przedszkole. Miniony tydzień był bardzo pracowity dla policji, głównie za sprawą wydarzeń kryminalnych.
Zapowiedzi wybranych artykułów, jak zawsze znajdziecie na zdjęciu pierwszej strony gazety. Tradycyjnie znajdziecie także w Słowie cotygodniową kronikę policyjną i strażacką, wydarzenia kulturalne, około 300 ogłoszeń drobnych.
Przy tej okazji zwracamy się do Was drodzy Czytelnicy z apelem. Jeśli wiecie o rzeczach, które Waszym zdaniem powinny zostać nagłośnione, zrobiliście ciekawe zdjęcia lub nakręciliście wyjątkowy film, to skontaktujcie się z nami, wysyłając maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pomocą naszego profilu Facebook. Dzięki Waszym zgłoszeniom mobilizujemy urzędników, instytucje i służby do działania.
Zapraszamy do lektury najnowszego numeru Słowa.

Komentarze   

spajker. Permalink1 +9 spajker.
RE: W strzelińskim Rynku rusza nowa inwestycja
śmisznie w tym strzelinie. przyjedzie poseł nowej llewicy śmiszek. ciekawi mnie czy przyjedzie sam czy też ze swoją żoną robertem biedroniem.
był w strzelinie poseł raba i za jego czasów szpital kwitł. był w strzelinie poseł jędrysek i polska była wtedy potęgą światową w zasobach gazu łupkowego. zabrakło posłów i szpital leży a gaz podrożał 8 razy. trzeba z pełną powagą traktować posłów bo jak ich zabraknie to lipa.
ten ośrodek kultury się kiedyś w klub swingersów zamieni. politycy będą się zamieniając rolami i wypowiedziami systemem każdy z każdym.
2022-02-16 08:26 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.