W ostatnich dwóch latach w naszym kraju zmarło rekordowo dużo osób. O zgonach mówimy najczęściej w kontekście statystyk dotyczących COVID-19. Choroba, która jest z nami od 2020 roku, odpowiada jednak tylko za część z nich. O tym, ile osób zmarło w poszczególnych gminach naszego powiatu w ostatnich latach przeczytacie w najnowszym numerze Słowa Regionu.

Komentarze   

. Permalink4 +2 .
RE: W powiecie umiera coraz więcej ludzi
Nadmierna śmiertelność, to wynik zamknięcia się publicznej służby zdrowia dla pacjentów.

Dzwonię na początku pandemii do lekarza zapisać się na badania, pani odpowiada że wszystko zamknięte bo covid, a jak mówię że chce prywatnie, to pyta jak termin mnie interesuje i godzina.
Czyli co? Za prywatne pieniądze to wirusa nie ma?
Trzeba pomyśleć nad rozdzieleniem prywatnej służby zdrowia, od państwowej, a nie ciągnięciu pięciu srok za ogon.
2022-03-08 23:07 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink3 +1 spajker.
RE: W powiecie umiera coraz więcej ludzi
Cytuję cześ:
Ukraińcy już jadą...

ukraińcy to są potomkowie polaków. polka okupowała tamte tereny przez setki lat i etnicznie i genetycznie te dzikie pola i ta ukraina to sa dawni polacy. lepiej jest mieć 1 milion uciekinierów z ukrainy niż 1 milion murzynów czy arabów. ukraińcy jada z obawy o życie a murzyni jadą po zasiłki. ukraińcy przyjeżdżają pracować i pracują tam gdzie polacy pracować nie chcą. jak ruscy będą sie dopinać do polski to im ci ukraińcy gardło przegryzą. wietnamczycy i arabowie oleją sprawę. poza tym ta grupa v4 + ukraina to siła polityczna gospodarcza i militarna, z którą i niemcy i jankesi i franzcuzi musza sie liczyć. poza tym pani kazimierczak vel merkel mocno krzyczała że polacy to faszyści i egoiści, którzy nie chcą od niej kupić murzynów w no to teraz niech chociaż dołoży wursta do miliona uciekinierów w przemyślu. jeszcze chyba nawet soli ani słoiczka musztardy unia dla tych uciekinierów nie dała. ci młodzi ukraińcy to raczej pracowici ludzie. zupełnie coś innego niż imigranci do zachodniej europy. nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. szlaban na murzynów + stop krytyce polski.
2022-03-08 14:03 Cytować Zgłoś administratorowi
cześ Permalink2 0 cześ
RE: W powiecie umiera coraz więcej ludzi
Ukraińcy już jadą...
2022-03-08 13:32 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink1 -1 spajker.
RE: W powiecie umiera coraz więcej ludzi
ujemny przyrost naturalny to bardzo dobra sprawa. za ileś tam lat będzie wystarczająca liczba mieszkań, wystarczająca liczba miejsc pracy, wystarczająca liczba parkingów, przyroda też odetchnie od nadmiaru ludzi. w 1980 roku w nigerii żyło 40 milionów murzynów dzisiaj jest ich już 220 milionów. wypilii oni całą wodę i zjedli wszystkie rośliny w afryce pomimo tego że już w 1980 roku było biednie. za ileś tam lat w jdnym mieszkaniu będzie żyć nie 6 ale 2 osoby i będzie spokojniej bez codziennych kłótni o kolejkę do toalety.
2022-03-08 13:22 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.