Zapraszamy do lektury najnowszego wydania powiatowego tygodnika. Szeroko opisujemy w nich walkę o utrzymanie oddziału położniczego w strzelińskim szpitalu i wydarzenia, jakie się z tym wiązały.
Jest też zaskakująca informacja o planach odwołania Magdaleny Krupy z funkcji przewodniczącej Rady Powiatu. Znajdziecie relację z sali sądowej, na której zapadł wyrok w głośnej sprawie mężczyzny z siekierą u dentysty. Nie kończy się też temat drogi w Starym Wiązowie. Zwracamy uwagę, w czym dokładnie jest tam problem. W gazecie znajdziecie także informacje o ważnych inwestycjach oraz relacje z kilku ciekawych wydarzeń.
Zapowiedzi wybranych artykułów, jak zawsze znajdziecie na zdjęciu pierwszej strony gazety. Tradycyjnie znajdziecie także w Słowie cotygodniową kronikę policyjną i strażacką, wydarzenia kulturalne, około 300 ogłoszeń drobnych.
Przy tej okazji zwracamy się do Was drodzy Czytelnicy z apelem. Jeśli wiecie o rzeczach, które Waszym zdaniem powinny zostać nagłośnione, zrobiliście ciekawe zdjęcia lub nakręciliście wyjątkowy film, to skontaktujcie się z nami, wysyłając maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pomocą naszego profilu Facebook. Dzięki Waszym zgłoszeniom mobilizujemy urzędników, instytucje i służby do działania.
Zapraszamy do lektury najnowszego numeru Słowa.

Komentarze   

cywil Permalink5 +1 cywil
RE: Najnowszy numer Słowa już w sklepach
Był czas na poprawną działalność szpitala i załatwiane spraw w sposób normalny. Wszystko zaprzepaścili rządzący szpitalem przy wspóludziale władz powiatu. Dzisiaj wyciągacie ludzi na ulicę, buntujecie i oczekujecie, że to ludzie będą podejmować bitwę. Ale to właśnie ludzie powierzyli Wam część władzy abyście dbali o ich bezpieczeństwo w tym zdrowotne. A Wy, olaliście ludzi a dzisiaj rozdzieracie szaty. Perfidna ustawka polityczna.
2022-05-29 11:11 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink4 +5 spajker.
RE: Najnowszy numer Słowa już w sklepach
Cytuję .:
Nie bitwa o szpital, tylko bitwa o stołki.
Jak nie będzie szpitala, to i nie ma wody na młyn.

pisze się bitwa o stolec. stolec starosty. jak nie będzie szpitala to nie będzie powiatu ani życiorysu kombatanta walk o szpital koniecznego do podtrzymania swojego narcystycznego obrazu niezbędnego budżetowej liście płac bojownika ze świtą.
2022-05-26 07:47 Cytować Zgłoś administratorowi
. Permalink3 +3 .
RE: Najnowszy numer Słowa już w sklepach
Nie bitwa o szpital, tylko bitwa o stołki.
Jak nie będzie szpitala, to i nie ma wody na młyn.
2022-05-26 00:25 Cytować Zgłoś administratorowi
Basia Permalink2 +3 Basia
RE: Najnowszy numer Słowa już w sklepach
Dlaczego mamy walczyć o szpital, a nie o opiekę medyczną na jak najwyższym poziomie? To naprawdę nie jest to samo!
2022-05-25 17:55 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink1 +2 spajker.
RE: Najnowszy numer Słowa już w sklepach
bitwa o szpital. po bitwie zostają gruzy. oddział położniczy położy szpital. protestujący walczą z prawami ekonomii i niech jeszcze wejdą na dach szpitala i powalczą z prawem grawitacji i niech mówią że grawitacja i ekonomia ich nie dotyczy.
protestujący chcą aby ktoś dokładał do utrzymywania deficytowego oddziału dla wszystkich 3ch porodów rocznie.
2022-05-25 09:09 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.