Zapraszamy do najnowszego wydania Słowa. Dziś piszemy o wyroku, jaki zapadł w sprawie osób związanych z brutalnym morderstwem w Strzelinie do jakiego doszło kilka lat temu. Poza tym na 36 stronach znajdziecie dużo ważnych wydarzeń związanych z inwestycjami, remontami dróg i lokalną polityką. Są też zaskakujące decyzje związane ze znanymi wszystkim osobami. Znajdziecie relacje z ciekawych wydarzeń oraz programy i zapowiedzi tego, co wydarzy się w najbliższych dniach.
Zapowiedzi wybranych artykułów, jak zawsze znajdziecie na zdjęciu pierwszej strony gazety. Tradycyjnie znajdziecie także w Słowie cotygodniową kronikę policyjną i strażacką, wydarzenia kulturalne, około 300 ogłoszeń drobnych.
Przy tej okazji zwracamy się do Was drodzy Czytelnicy z apelem. Jeśli wiecie o rzeczach, które Waszym zdaniem powinny zostać nagłośnione, zrobiliście ciekawe zdjęcia lub nakręciliście wyjątkowy film, to skontaktujcie się z nami, wysyłając maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pomocą naszego profilu Facebook. Dzięki Waszym zgłoszeniom mobilizujemy urzędników, instytucje i służby do działania.
Zapraszamy do lektury najnowszego numeru Słowa.
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.