Egzemplarze najnowszego, 1115 (27) wydania Słowa, dodarły już do pierwszych sklepów. Do pozostałych, jak co tydzień, dowieziemy jutro.

Zapraszamy do lektury tygodnika i przypominamy, że w wydaniu wiele publikacji, dotyczących naszych lokalnych spraw i wydarzeń, których nie znajdziesz w internecie. Poruszamy również tematy niewygodne dla władz samorządowych, o których nie przeczytacie na profilach popularnego portalu społecznościowego facebook danych gmin.

W dzisiejszym wydaniu m.in.:

  • Groził maczetą policjantom i sąsiadom - w niespełna minutę obezwładnili go strzelińscy policjanci

  • Dwa tygodnie bez gazu i ciepłej wody - czy grożą nam podobne awarie?

  • Nowy podział administracyjny gminy Borów

  • Bakterie w wodociągu…

  • Wrzeszczał do kobiety: „Oddaj wszystkie pieniądze, będę strzelał, zabije cię”...

  • Kto dzieli radnych z Przeworna?

  • Oświecenie Sumień – to spotka za życia każdego...

  • Ile okien? Ile pomieszczeń? - czyli ratuszowe ciekawostki

  • Koszty utworzenia biura paszportowego poniesie gmina?

  • nowy dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Kondratowicach

  • Na lepszy zasięg i szybszy internet trzeba jeszcze poczekać

  • Niebawem odbędzie się charytatywny turniej piłki nożnej pn. „Gramy dla Bogdan i Filipa – razem po zwycięstwo”. Jakie fanty będzie można wylicytować... - mówi trener Jarosław Taranek

  • Mieszkanie opuścił w kajdankach

  • Zbliża się czas podjęcia (przez USK) ostatecznych decyzji w sprawie strzelińskiego szpitala

  • I wiele innych publikacji

  • Ponadto: sport, kilkaset ogłoszeń drobnych i program TV

  • Byłeś świadkiem ciekawych wydarzeń? Masz interesujący temat, film lub zdjęcie? Czekamy na sygnał od Ciebie - bądź z nami w kontakcie: kontakt@sloworegionu.pl










UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
cześ
RE: Nowy numer Słowa – poruszamy tematy niewygodne dla władz
Motyl powiedziała :
cześ powiedziała :
Szkoda że TVP dezINFO nie porusza tematów niewygodnych dla władzy :D
Czep się lepiej TVN lemingu
To takie samo gowno jak TVP dezINFO! Udają że niby są w opozycji!

0
Gravatar
Motyl
RE: Nowy numer Słowa – poruszamy tematy niewygodne dla władz
cześ powiedziała :
Szkoda że TVP dezINFO nie porusza tematów niewygodnych dla władzy :D
Czep się lepiej TVN lemingu

0
Gravatar
cześ
RE: Nowy numer Słowa – poruszamy tematy niewygodne dla władz
Szkoda że TVP dezINFO nie porusza tematów niewygodnych dla władzy :D
0
Gravatar
spajker.
RE: Nowy numer Słowa – poruszamy tematy niewygodne dla władz
Wrzeszczał do kobiety: „Oddaj wszystkie pieniądze, będę strzelał, zabije cię”...mosiek spotycka icka i ma nowy rower. icek pyta - a skąd u czebie taky nowy rhowehr? mosiek na to. proste, umówiłem się z salcią na randkę byliśmy za miastem a ona do mnie - bierz co checsz! no to wziąłem ten rower.
0
Gravatar
cześ
RE: Nowy numer Słowa – poruszamy tematy niewygodne dla władz
spajker. powiedziała :
Groził maczetą policjantom i sąsiadom - w niespełna minutę obezwładnili go strzelińscy policjancimoże on chciał wprowadzić cięcia budżetowe albo naśladował prezydenta komorowskiego, który w japoni skakał po krzesłach i do ministra obrony mówił - broń mnie mój shogunie.parę lat temu w ziębicach też kolesie latali po rynku z maczetami i kogoś tam ranili. policja zamiast przedmuchać glocka to bawi się w zapasy.
To prawda, policjanci boją się używać broni palnej a dobrze by było od czasu do czasu zrobić takiemu delikwentowi dziurę w głowie! Tak ku przestrodze!

0
Gravatar
spajker.
RE: Nowy numer Słowa – poruszamy tematy niewygodne dla władz
Groził maczetą policjantom i sąsiadom - w niespełna minutę obezwładnili go strzelińscy policjancimoże on chciał wprowadzić cięcia budżetowe albo naśladował prezydenta komorowskiego, który w japoni skakał po krzesłach i do ministra obrony mówił - broń mnie mój shogunie.parę lat temu w ziębicach też kolesie latali po rynku z maczetami i kogoś tam ranili. policja zamiast przedmuchać glocka to bawi się w zapasy.
0

Przeczytaj także