W dzisiejszym 47. numerze Słowa piszemy o poważnym problemie, jakim jest zachowanie ludzi na przejściach dla pieszych i w ich obrębie. Miało być bezpieczniej, jest tragicznie... To jeden w wielu artykułów, jakie znajdziecie w najnowszym wydaniu.

Przeczytacie ponadto:
• O Algierczyku i Egipcjaninie, którzy w Strzelinie znaleźli swoje miejsce na ziemi.
• Węglowych oszustwach z wykorzystaniem podrobionej strony internetowej grupy węglowej.
• Relację z nietypowej sesji w Wiązowie i podwyżkach dla sołtysów.
• O wyjątkowym znalezisku grzybiarza, który trafił na narzędzie sprzed tysięcy lat.
• Relację z wizyty w Strzelinie znanego polityka. Co tu robił i o czym mówił?
• Sprawozdanie z kolejnej odsłony przepychanek na sesji w gminie Przeworno.
• O wpływie wojny na życie lokalnych przedsiębiorców.
• O planach zamknięcia basenu i lodowiska.
• O wyjątkowej nagrodzie dla strzelińskiego pisarza.
Byłeś świadkiem ciekawych wydarzeń? Masz interesujący temat, film lub zdjęcie? Czekamy na sygnał od Ciebie - bądź z nami w kontakcie: kontakt@sloworegionu.pl

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Cześ
RE: Tragiczny bilans wypadków z udziałem pieszych. Dlaczego jest aż tak źle?
spajker. powiedziała :
wypadki z udziałem pieszych to następstwo nowych przepisów w ramach których pieszy może czuć sie jak święta krowa w indiach. pieszy idzie chodnikiem i wiedząc że jest uprzywilejowany i bezkarny . pieszy myśli też myśli że jest nieśmiertelny i nagle bez uprzedzenia wskakuje na jezdnię. pieszy został nauczony przepisami pisanymi przez jurka owsiaka - róbcie co chcecie- i piesi maja prawa a kierwcy mają obowiązki.ten co stworzył przywileje dla pieszych jeszcze nie wie że często człowiek planuje jedno a wychodzi cos zupełnie innego.
To typowe dla PiSu, tylko oni nie wiedzą że ustawą nie da się zrobić ludzi nieśmiertelnymi , podobnie jak nie wiedzą że od drukowania pieniędzy nie przybędzie węgla, chleba...

0
Gravatar
spajker.
RE: Tragiczny bilans wypadków z udziałem pieszych. Dlaczego jest aż tak źle?
wypadki z udziałem pieszych to następstwo nowych przepisów w ramach których pieszy może czuć sie jak święta krowa w indiach. pieszy idzie chodnikiem i wiedząc że jest uprzywilejowany i bezkarny . pieszy myśli też myśli że jest nieśmiertelny i nagle bez uprzedzenia wskakuje na jezdnię. pieszy został nauczony przepisami pisanymi przez jurka owsiaka - róbcie co chcecie- i piesi maja prawa a kierwcy mają obowiązki.ten co stworzył przywileje dla pieszych jeszcze nie wie że często człowiek planuje jedno a wychodzi cos zupełnie innego.
0

Przeczytaj także