Zapraszamy do lektury najnowszego, 36-stronicowego wydania Słowa. W tygodniku przeczytacie o rajdzie i wydarzeniach, które mu towarzyszyły, ważnych wręcz strategicznych inwestycjach, które mają ruszyć w gminie Strzelin.
Problemie miejskich toalet, powodach przyjazdu do Przeworna aż 50 dyrektorów, a także o kontrastujących ze sobą dwóch obiektach w Wiązowie. Sporo też się działo w Borowie i Kondratowicach. Dużo miejsca poświęciliśmy różnym ciekawym wydarzeniom, które odbyły się w ostatnich dniach.
Byłeś świadkiem ciekawych wydarzeń? Masz interesujący temat, film lub zdjęcie? Czekamy na sygnał od Ciebie - bądź z nami w kontakcie: kontakt@sloworegionu.pl

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj także