Tomasz Adam został pełnomocnikiem PiS w gminach Borów i KondratowiceOpadły emocje po wyborach samorządowych, ale niebawem kolejne, prezydenckie i parlamentarne. PiS pokazało, że w skali kraju jest liczącą się partią. A jak to wygląda w gminach? W ubiegłym tygodniu doszło do roszady personalnej w ramach gminnych struktur PiS w naszym powiecie. Nowym pełnomocnikiem PiS w gminach Borów i Kondratowice został Tomasz Adam, który zastąpił dotychczasowego pełnomocnika, czyli Damiana Długosza.

– Podejmując się przed listopadowymi wyborami samorządowymi funkcji pełnomocnika PiS w gminach Borów i Kondratowice wiedziałem, że po wyborach przekażę swoje obowiązki następcy. Taka była umowa. Przed wyborami (samorządowymi – red.) nie było ani czasu, ani atmosfery do szukania pełnomocnika „na stałe”. Takiego, który podjąłby się tego trudnego zadania z myślą o bieżącej działalności, czyli zbliżających się wtedy wyborach samorządowych i o przyszłości partii, czyli budowaniu struktur. Mój następca startował w wyborach wójta w gminie Kondratowice i nie mógł wtedy podjąć się tego zadania. Teraz, kiedy jesteśmy po wyborach, kiedy samorządy ukonstytuowały się, kiedy zostały przyjęte budżety gmin i powiatu, można było dokonać zmiany. Tomasz Adam dobrze zna problemy i oczekiwania mieszkańców obu gmin, dlatego uważam, że poradzi sobie – powiedział naszemu reporterowi Damian Długosz.
- Z przyjemnością, w najbliższym możliwym terminie, udzielę wywiadu „Słowu Regionu”, żeby podzielić się z mieszkańcami obu gmin (Borów i Kondratowice – red.) jak widzę swoją pracę jako pełnomocnik PiS. Chcę wykorzystać doświadczenia z ostatniej kampanii wyborczej w codziennej pracy, w kontaktach z mieszkańcami obu gmin, chcę słuchać i pomagać rozwiązywać problemy – zadeklarował Tomasz Adam.

Komentarze   

gERH Permalink1 +2 gERH
Panu przywiezionemu w teczce dziękujemy
Panu przywiezionemu w teczce dziękujemy
2015-03-03 14:40 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.