Tomasz Adam został pełnomocnikiem PiS w gminach Borów i KondratowiceOpadły emocje po wyborach samorządowych, ale niebawem kolejne, prezydenckie i parlamentarne. PiS pokazało, że w skali kraju jest liczącą się partią. A jak to wygląda w gminach? W ubiegłym tygodniu doszło do roszady personalnej w ramach gminnych struktur PiS w naszym powiecie. Nowym pełnomocnikiem PiS w gminach Borów i Kondratowice został Tomasz Adam, który zastąpił dotychczasowego pełnomocnika, czyli Damiana Długosza.

– Podejmując się przed listopadowymi wyborami samorządowymi funkcji pełnomocnika PiS w gminach Borów i Kondratowice wiedziałem, że po wyborach przekażę swoje obowiązki następcy. Taka była umowa. Przed wyborami (samorządowymi – red.) nie było ani czasu, ani atmosfery do szukania pełnomocnika „na stałe”. Takiego, który podjąłby się tego trudnego zadania z myślą o bieżącej działalności, czyli zbliżających się wtedy wyborach samorządowych i o przyszłości partii, czyli budowaniu struktur. Mój następca startował w wyborach wójta w gminie Kondratowice i nie mógł wtedy podjąć się tego zadania. Teraz, kiedy jesteśmy po wyborach, kiedy samorządy ukonstytuowały się, kiedy zostały przyjęte budżety gmin i powiatu, można było dokonać zmiany. Tomasz Adam dobrze zna problemy i oczekiwania mieszkańców obu gmin, dlatego uważam, że poradzi sobie – powiedział naszemu reporterowi Damian Długosz.
- Z przyjemnością, w najbliższym możliwym terminie, udzielę wywiadu „Słowu Regionu”, żeby podzielić się z mieszkańcami obu gmin (Borów i Kondratowice – red.) jak widzę swoją pracę jako pełnomocnik PiS. Chcę wykorzystać doświadczenia z ostatniej kampanii wyborczej w codziennej pracy, w kontaktach z mieszkańcami obu gmin, chcę słuchać i pomagać rozwiązywać problemy – zadeklarował Tomasz Adam.

 

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
gERH
Panu przywiezionemu w teczce dziękujemy
Panu przywiezionemu w teczce dziękujemy
0

Przeczytaj także