Mł. insp. Jarosław Kolano, Komendant Powiatowy Policji w Strzelinie zaprasza 24 kwietnia wszystkich zainteresowanych mieszkańców naszego powiatu na debatę społeczną, dotyczącą bezpieczeństwa  w powiecie strzelińskimKomendant Powiatowy Policji w Strzelinie zaprasza 24 kwietnia wszystkich zainteresowanych mieszkańców naszego powiatu na debatę społeczną, dotyczącą bezpieczeństwa w powiecie strzelińskim.

Spotkanie odbędzie się w sali narad Starostwa Powiatowego w Strzelinie przy ul. Kamienne 10 o godz. 10.00. W debacie będą mogli zabrać głos mieszkańcy przybyli na spotkanie.

Program debaty:
1. Powitanie uczestników oraz wprowadzenie do debaty: Komendant Powiatowy Policji w Strzelinie oraz Starosta Strzeliński - godz. 10.00 - 10.10

2. Przedstawienie informacji na temat:

„BEZPIECZEŃSTWO IMPREZ MASOWYCH” – godz. 10.10 - 10.30
Panel dyskusyjny – godz. 10.30 - 10.45,

„ZASADY ORGANIZACJI IMPREZ O CHARAKTERZE NIE MASOWYM” - godz. 10.45 - 11.00
Panel dyskusyjny – godz. 11.00 - 11.15

„PRZYGOTOWANIE I ZABEZPIECZENIE IMPREZ ORGANIZOWANYCH NA DROGACH”
- przedstawiciele KPP w Strzelinie oraz Komendant Powiatowy Policji w Oleśnicy
mł. insp. Jacek Gałuszka – godz. 11.15 - 11.35
Panel dyskusyjny – 11.35 - 11.50

3. Przedstawienie wniosków, podsumowanie debaty i zamknięcie
- Komendant Powiatowy Policji w Strzelinie – mł.insp. Jarosław Kolano – godz. 11.50 - 12.00 .

Komentarze   

Roman Permalink4 +3 Roman
RE: Komendant policji zaprasza na debatę społeczną
Czas dobry, ale dla oddelegowanych na to spotkanie urzędników. I znowu ,,zainteresowanie będzie znikome''.
2015-04-20 15:57 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker Permalink3 +3 spajker
panie komendancie. 18% mojego dochodu zabiera fiskus. 45% mojego dochodu zabiera zus. zus i fiskus działaja w zmoiwie tworząc zorganizowaną grupę przestępczą pozbawiająca mnie 80% moich dochodów. ba...nawet jak z resztek dochodów chcę kupic sonbie nułkę to w cenie bułki nabite na kase fiskalna jest 23% podatku vat. jeszcze żaden z mieszkańców blokowiska na grota roweckiego ani żaden z mieszkańców belwederu nie wyrządził mi szkody majątkowej w wielkim rozmiarze tak jak czyni to zorganizowana grupa przestępcza. do szefa tej grupy jej poddani - żołnierze - poddani zwracają się pani premier. pz pańskiej pensji zus nie zabiera panu 45% dochodu aczkolwiek na koszt moich składek dostanie pan emerytuję już w wieku 35 lat. czy mamy o czym dyskutować|?????????
2015-04-20 15:42 Cytować Zgłoś administratorowi
stop obłudzie Permalink2 +3 stop obłudzie
Godziny tej debaty zostały wybrane dla urzędników ,a nie dla obywateli.Razem ludzie .STOP OBŁUDZIE,STOP OBŁUDZIE!
2015-04-20 15:40 Cytować Zgłoś administratorowi
. Permalink1 +7 .
Nie wiem czy ta data i godzina, zostały specjalnie ustalone czy przez przypadek?
Przecież 24 kwietnia to piątek, dzień w którym każdy normalny Kowalski o 10:00 pracuje i niema szans w niej uczestniczyć, ale chyba o to chodziło by później wytykać obywatelom bierność wobec ich spraw codziennych.
Po za tym dwie godzinki jak na "debatę" to trochę mało nawet "herbatki nie zdążą wypić". :D
2015-04-20 15:24 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.