Mł. insp. Jarosław Kolano, Komendant Powiatowy Policji w Strzelinie zaprasza 24 kwietnia wszystkich zainteresowanych mieszkańców naszego powiatu na debatę społeczną, dotyczącą bezpieczeństwa  w powiecie strzelińskimKomendant Powiatowy Policji w Strzelinie zaprasza 24 kwietnia wszystkich zainteresowanych mieszkańców naszego powiatu na debatę społeczną, dotyczącą bezpieczeństwa w powiecie strzelińskim.

Spotkanie odbędzie się w sali narad Starostwa Powiatowego w Strzelinie przy ul. Kamienne 10 o godz. 10.00. W debacie będą mogli zabrać głos mieszkańcy przybyli na spotkanie.

Program debaty:
1. Powitanie uczestników oraz wprowadzenie do debaty: Komendant Powiatowy Policji w Strzelinie oraz Starosta Strzeliński - godz. 10.00 - 10.10

2. Przedstawienie informacji na temat:

„BEZPIECZEŃSTWO IMPREZ MASOWYCH” – godz. 10.10 - 10.30
Panel dyskusyjny – godz. 10.30 - 10.45,

„ZASADY ORGANIZACJI IMPREZ O CHARAKTERZE NIE MASOWYM” - godz. 10.45 - 11.00
Panel dyskusyjny – godz. 11.00 - 11.15

„PRZYGOTOWANIE I ZABEZPIECZENIE IMPREZ ORGANIZOWANYCH NA DROGACH”
- przedstawiciele KPP w Strzelinie oraz Komendant Powiatowy Policji w Oleśnicy
mł. insp. Jacek Gałuszka – godz. 11.15 - 11.35
Panel dyskusyjny – 11.35 - 11.50

3. Przedstawienie wniosków, podsumowanie debaty i zamknięcie
- Komendant Powiatowy Policji w Strzelinie – mł.insp. Jarosław Kolano – godz. 11.50 - 12.00 .

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Roman
RE: Komendant policji zaprasza na debatę społeczną
Czas dobry, ale dla oddelegowanych na to spotkanie urzędników. I znowu ,,zainteresowan ie będzie znikome''.
0
Gravatar
spajker
RE: Komendant policji zaprasza na debatę społeczną
panie komendancie. 18% mojego dochodu zabiera fiskus. 45% mojego dochodu zabiera zus. zus i fiskus działaja w zmoiwie tworząc zorganizowaną grupę przestępczą pozbawiająca mnie 80% moich dochodów. ba...nawet jak z resztek dochodów chcę kupic sonbie nułkę to w cenie bułki nabite na kase fiskalna jest 23% podatku vat. jeszcze żaden z mieszkańców blokowiska na grota roweckiego ani żaden z mieszkańców belwederu nie wyrządził mi szkody majątkowej w wielkim rozmiarze tak jak czyni to zorganizowana grupa przestępcza. do szefa tej grupy jej poddani - żołnierze - poddani zwracają się pani premier. pz pańskiej pensji zus nie zabiera panu 45% dochodu aczkolwiek na koszt moich składek dostanie pan emerytuję już w wieku 35 lat. czy mamy o czym dyskutować|?????????
0
Gravatar
stop obłudzie
RE: Komendant policji zaprasza na debatę społeczną
Godziny tej debaty zostały wybrane dla urzędników ,a nie dla obywateli.Razem ludzie .STOP OBŁUDZIE,STOP OBŁUDZIE!
0
Gravatar
.
RE: Komendant policji zaprasza na debatę społeczną
Nie wiem czy ta data i godzina, zostały specjalnie ustalone czy przez przypadek?Przecież 24 kwietnia to piątek, dzień w którym każdy normalny Kowalski o 10:00 pracuje i niema szans w niej uczestniczyć, ale chyba o to chodziło by później wytykać obywatelom bierność wobec ich spraw codziennych.Po za tym dwie godzinki jak na "debatę" to trochę mało nawet "herbatki nie zdążą wypić". :D
0

Przeczytaj także