Za 5 dni będziemy wybierać Prezydenta RP. W niedzielę, 24 maja, udamy się do urn po raz drugi. - Na kogo zagłosujesz w drugiej turze wyborów prezydenckich 2015? - pytamy w naszej nowej sondzie internetowej.

Nazwiska kandydatów podajemy w porządku alfabetycznym. Zakończenie naszej sondy internetowej nastąpi przed ciszą wyborczą w piątek, 22 maja, o godz. 22.00. Zapraszamy do udziału w głosowaniu.


 

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Klik
RE: SONDA: Na kogo zagłosujesz w drugiej turze wyborów prezydenckich?
rabi powiedziała :
ciemnota , zaścianek , nawiedzony elektorat ojca dyrektora wierzący w zamach i spiski wszystkich dookołą którzy myślą inaczej - ot i mamy wyborców dst
Rabi schowaj się pod głaz skąd wypełzleś i nie pluj jadem gadżie

0
Gravatar
rabi
RE: SONDA: Na kogo zagłosujesz w drugiej turze wyborów prezydenckich?
ciemnota , zaścianek , nawiedzony elektorat ojca dyrektora wierzący w zamach i spiski wszystkich dookołą którzy myślą inaczej - ot i mamy wyborców dst
0
Gravatar
akta
RE: SONDA: Na kogo zagłosujesz w drugiej turze wyborów prezydenckich?
Max powiedziała :
Nie widziałem że w Polsce mamy tak dużo wybitnych autorytetów ,, jak Karolak, Wojewódzki i tysiące podobnych osobników dla których honor i zwykła przyzwoitość są zupełnie obce
Przykre jest to ,że do nich dołączył nasz mieszkaniec Strzelinia ,Saleta Przemysław. On był ciemiężony przez IV RP......Już większego cyrku dawno nikt nie odstawił! Obciach ...!!!!!!

0
Gravatar
spajker
RE: SONDA: Na kogo zagłosujesz w drugiej turze wyborów prezydenckich?
ja powiedziała :
Ale w niedzielę zagłosujesz na socjalistę czy na socjalistę?
stawiam na siebie. nie oddam głosu na osobę, która mnie o to nie prosiła. żaden z tych dwóch nawet do mnie nie zatelefonował. dlaczego ja mam im załatwić pracę i prestiż??? ci dwaj to są marionetki swoich sponsorów politycznych a nie mężowie stanu.

0
Gravatar
K_z_a
RE: SONDA: Na kogo zagłosujesz w drugiej turze wyborów prezydenckich?
"Tylko złodzieje albo idioci mogą pracować za 6 tys. zł za miesiąc" - E. Bieńkowska z PO. Brawo. Takiej arogancji władzy naszej umiłowanej świat nie widział!!!!!! Dlatego nie chcę Komorowskiego!! !!1
0
Gravatar
januszek
SONDA: Na kogo zagłosujesz w drugiej turze wyborów prezydenckich?
Nie chcę we władzach komuchowskiego, tuska, bieńkowskiej, wojtunika i przyjaciół od sowy. A z naszego podwórka raby kurowskiego, matusiaka i wszystkich innych skompromitowany ch swoimi dokonaniami polityków.
0
Gravatar
ja
RE: SONDA: Na kogo zagłosujesz w drugiej turze wyborów prezydenckich?
Ale w niedzielę zagłosujesz na socjalistę czy na socjalistę?
0
Gravatar
spajker
RE: SONDA: Na kogo zagłosujesz w drugiej turze wyborów prezydenckich?
ja powiedziała :
Świat sie wali, spajker popiera PIS, czyli socjalizm
ja nie popieram socjalistów ale tępię idiotów. socjalistyczne PO zadłużyło polske na 1 bilion złotych aby zbudować na vivat kilka stadionów jednorazowego użytku.

0
Gravatar
ja
RE: SONDA: Na kogo zagłosujesz w drugiej turze wyborów prezydenckich?
Świat sie wali, spajker popiera PIS, czyli socjalizm
0
Gravatar
spajker
RE: SONDA: Na kogo zagłosujesz w drugiej turze wyborów prezydenckich?
qwerty powiedziała :
Szkoda, że już nie ma GAzety STrzelińskiej. Nie była tak tendencyjna i zależna od PIS jak Słowo regionu.
no to powstała luka na rynku!!! jest okazja abyś zrobił własną gazetę obleśny papudraku, będziesz w niej pisał o schogunie aż do bulu. zarób wreszcie na siebie i przestan już paść swoje cielsko pieniądzem publicznym!!!

0

Przeczytaj także