Przy drodze ze Strzelina w kierunku Sarb pracownicy Powiatowego Zarządu Dróg  w Strzelinie wycinają krzakiOd kilku dni przy drodze ze Strzelina w kierunku Sarb pracownicy Powiatowego Zarządu Dróg w Strzelinie wycinają krzaki. Jak informuje Zdzisław Ziąber, p.o. dyrektora PZD, prace te są wykonywane w ramach bieżącego utrzymania dróg, na wnioski użytkowników, w tym również radnego powiatowego Aleksandra Beka.
- Droga powiatowa nr 3046D jest jednym z pięciu głównych ciągów drogowych powiatu strzelińskiego, na którym wszelkie prace wykonywane są w pierwszej kolejności - wyjaśnia dyrektor Ziąber. - Ze względu na to, że roboty te wykonujemy własnymi siłami, z pewnością koszt jest zdecydowanie niższy, niż gdyby robiły to firmy zewnętrzne.

Komentarze   

dest Permalink2 +3 dest
RE: Odkrzaczają pobocza
A gdzie kask na głowie
2015-11-23 09:22 Cytować Zgłoś administratorowi
cyrk strzeliński Permalink1 +7 cyrk strzeliński
RE: Odkrzaczają pobocza
Proponuję ,aby pan Ziąber przejechał się na drogę prowadzącą do Krzepic i naocznie stwierdził co potrafią zrobić Jego ludzie z krzakami rosnącymi do niedawna w rowach.Wówczas odpowie sobie na pytanie ,czy jego robotnicy są tylko niegramotni ,czy to już [censored]e?
2015-11-23 09:12 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.