Zbiornik zalewowy w Przewornie, który pełni funkcję przeciwpowodziową, jest już zalany wodą. Foto: Wojciech Poręba
Długo oczekiwany ostatni etap remontu zbiornika zalewowego w Przewornie dobiegł końca. W piątek, 9 grudnia, odbył się odbiór techniczny przebudowanej wieży zrzutowej. Jak wypadły próby szczelności czy obiekt został w końcu oddany do użytku? Ile kosztował remont, jaki był zakres prac remontowych i ile one kosztowały? Czy zbiornik będzie cały czas zalany wodą oraz czy będzie udostępniony do celów rekreacyjnych i wędkarzy?
Na te i wiele innych pytań odpowiadamy w artykule, w aktualnym wydaniu Słowa Regionu. Wszystkie interesujące nas kwestie wyjaśniają przedstawiciele Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie, które jest właścicielem i zarządcą zbiornika zalewowego w Przewornie.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Cześ
RE: Odbył się odbiór wyremontowanego zbiornika w Przewornie
TruckdriverDST powiedziała :
Dziwne,nic w radio nie mówili. A ksiądz był, pokropił zbiornik...??
Zobaczymy czy uchroni nas to od powodzi! A czy pleban pokropi to zależy czy pójdzie przelew lol

0
Gravatar
TruckdriverDST
RE: Odbył się odbiór wyremontowanego zbiornika w Przewornie
Dziwne,nic w radio nie mówili. A ksiądz był, pokropił zbiornik...??
0

Przeczytaj także