Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Radny Damian Długosz zapytał wójta o warunki, na jakich zatrudniony został doradca wójtaNa sesji Rady Gminy Przeworno, radny Damian Długosz zapytał wójta o warunki, na jakich zatrudniony został jego doradca Aleksander Bek i z jakiego źródła są wypłacane jego pobory.

- Każdy z nas reprezentuje pewny zasób wiedzy, jakieś doświadczenie – zaczął odpowiedź Jarosław Taranek. - Korzystam właśnie z wiedzy i doświadczenia poprzedniego wójta. Wychodzę z założenia, że jeśli jest taka możliwość, trzeba z niej czerpać zyski. Współpracuję z doradcą przy planach zagospodarowania przestrzennego, przy różnego rodzaju opracowaniach, przy rozmowach dotyczących campusu w Dobroszowie, przy planach podziału, przy sprzedażach nieruchomości (dotychczas mamy z nich bardzo mały dochód) i wielu innych sprawach. Wspólnie prowadzimy rozmowy w Urzędzie MarszJarosław Taranek obiecał szerzej odpowiedzieć na piśmie radnemu Długoszowiałkowskim dotyczące m.in. kanalizacji czy oczyszczalni. Te inwestycje ja kończę, natomiast były wójt ma na ich temat rozleglejszą wiedzę i służy radą.
Tyle na sesji powiedział Jarosław Taranek. Obiecał również w tej sprawie szerzej odpowiedzieć radnemu Długoszowi na piśmie.


 

 

Komentarze   

Kaspar Permalink10 -5 Kaspar
Pan
Przynajmniej ten radny, ma odwagę mówić i robić to co myśli. !!!!
2015-10-05 21:12 Cytować Zgłoś administratorowi
Romcio Permalink9 -12 Romcio
RE: Były wójt źródłem wiedzy
Cytuję x:
Tak sobie czytam wszystkie komentarze i zastanawiają mnie ilości rozdawanych plusików i minusików.
czyżby urząd gminy dostał zadanie domowe ? ;-)

Do roboty, minusujcie :-)
2015-07-25 17:58 Cytować Zgłoś administratorowi
Para Noja Permalink8 -10 Para Noja
RE: Były wójt źródłem wiedzy
Cytuję x:
Tak sobie czytam wszystkie komentarze i zastanawiają mnie ilości rozdawanych plusików i minusików.
czyżby urząd gminy dostał zadanie domowe ? ;-)


Śmieszne, a nawet żałosne, jak dzieci, jak dzieci. Co ktoś chce tym osiągnąć, tyle że pokaże że jest śmieszny?
2015-07-25 12:29 Cytować Zgłoś administratorowi
x Permalink7 -13 x
RE: Były wójt źródłem wiedzy
Tak sobie czytam wszystkie komentarze i zastanawiają mnie ilości rozdawanych plusików i minusików.
czyżby urząd gminy dostał zadanie domowe ? ;-)
2015-07-24 22:15 Cytować Zgłoś administratorowi
p Permalink6 +27 p
RE: Były wójt źródłem wiedzy
Cytuję Ewa:
Jeżeli wójt nie ma odpowiednich kompetencji i musi zatrudniać dodatkowych doradców,po pierwsze to dlaczego startował na stanowisko wójta, po drugie dlaczego zatrudnia za pieniądze podatników, po trzecie dlaczego oszukał wyborców.

Ponieważ jest wójtem i ma prawo przyjmować kogo chce i kiedy chce
2015-06-26 15:53 Cytować Zgłoś administratorowi
qvs Permalink5 +33 qvs
RE: Były wójt źródłem wiedzy
Cytuję bryz:
Jezeli ma taką wiedzę czemu ta Gmina jest na szarym końcu w województwie. Takimi idiotyzmami potrafi tylko karmić. Powiem do roboty trzeba się zabrać a nie utrzymywać kolejnego nieudacznika z pieniędzy z moich podatków

Więc dlaczego nie startujesz na Wójta tej gminy? Gadać każdy potrafi
2015-06-21 19:28 Cytować Zgłoś administratorowi
bryz Permalink4 -32 bryz
Były wójt źródłem wiedzy
Jezeli ma taką wiedzę czemu ta Gmina jest na szarym końcu w województwie. Takimi idiotyzmami potrafi tylko karmić. Powiem do roboty trzeba się zabrać a nie utrzymywać kolejnego nieudacznika z pieniędzy z moich podatków
2015-06-20 23:28 Cytować Zgłoś administratorowi
qvs Permalink3 +38 qvs
RE: Były wójt źródłem wiedzy
Cytuję Mieszkanka Gminy:
Panie Jarku myślę , że w Gminie jest wielu innych ludzi , którzy mogli by pomóc , wprowadzić świeżość do naszej Gminy . Era p. Aleksandra Beka powinna się już zakończyć . Niestety jak widać po stanie naszych gminnych dróg nie za wiele dobrego po sobie pozostawił. Kiepski pomysł, żeby doradzał . Nie wróży to żadnych zmian na lepsze.
Płaczecie, że podatki za wysokie
Macie biedną gminę bez żadnego przemysłu więc skąd chcecie nabrać pieniędzy na wszystkie inwestycje drogowe. Może się Pani zastanowi?
2015-06-20 18:01 Cytować Zgłoś administratorowi
Mieszkanka Gminy Permalink2 -37 Mieszkanka Gminy
RE: Były wójt źródłem wiedzy
Panie Jarku myślę , że w Gminie jest wielu innych ludzi , którzy mogli by pomóc , wprowadzić świeżość do naszej Gminy . Era p. Aleksandra Beka powinna się już zakończyć . Niestety jak widać po stanie naszych gminnych dróg nie za wiele dobrego po sobie pozostawił. Kiepski pomysł, żeby doradzał . Nie wróży to żadnych zmian na lepsze.
2015-06-20 00:15 Cytować Zgłoś administratorowi
Ewa Permalink1 -39 Ewa
....
Jeżeli wójt nie ma odpowiednich kompetencji i musi zatrudniać dodatkowych doradców,po pierwsze to dlaczego startował na stanowisko wójta, po drugie dlaczego zatrudnia za pieniądze podatników, po trzecie dlaczego oszukał wyborców.
2015-06-19 22:20 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz