Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
W sobotę, 23 marca, rozegrano mecze ostatniej, 22. kolejki III ligi piłki siatkowej mężczyzn. Tym razem pauzowali siatkarze ze Strzelina, którzy w końcowej tabeli zajęli świetną, trzecią lokatę. – Zdobyliśmy cenne, brązowe medale. Bez wątpienia to największy sukces w historii męskiej siatkówki w Strzelinie. To był bardzo dobry sezon, w którym ciężko pracowaliśmy. Dziękujemy naszym kibicom oraz sponsorom za wsparcie. Teraz przygotowujemy się do mistrzostw Polski – mówił kapitan Tygrysów Grzegorz Świrski. Strzeliński zespół odniósł dwanaście zwycięstw i uzbierał 38 punktów. Mistrzostwo trzeciej ligi zapewnili sobie gracze Olimpu Oborniki Śląskie, którzy o dwa punkty wyprzedzili Siatkarza z Bierutowa. Nasi siatkarze czekają na informację, czy będą mogli wziąć udział w turnieju barażowym o awans do drugiej ligi. Turniej ma odbyć się w dniach 5-7 kwietnia, ale nie jest jeszcze znane jego miejsce i skład uczestników. Wcześniej, w dniach 29-31 marca, strzelińscy zawodnicy wezmą udział w Warszawie w V Mistrzostwach Polski Amatorów. W tych zawodach Tygrysów wzmocnią dwaj siatkarze z Bielawy.


Komentarze   

prawdziwy polak Permalink1 +1 prawdziwy polak
RE: Najlepszy sezon w historii
te czarno-czerwone barwy narodowej drużyny z polski to są barwy OUN. i barwy UPA. dobrze że są w strehlen jeszcze ludzie , którzy potrafią wygrywać i mają dobrą estetykę.
paljaki z ONR nie grają w siatkę, oni z bejsbolami potrafia napaść na bezbronnego człowieka no le pod warunkiem że mają przewagę 100:1. ONR czyli organizacja niedorozwiniętego umysłu korzysta z prawa ustanowionego przez rewolucję październikową iż każdy jest obywatelem nawet gdyby był bezzębnym analfabetą.
paljaki z ONR gdyby się ubrały w czerwono-czarne stroje to chociaż wyglądem przypominaliby czieławieka.
barwy OUN wygrywają a barwy ONR zbierają puszki po piwie.
2019-04-05 11:42 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz