Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Na początku wędkarze z Przeworna rozpoczęli sezon. Nad zbiornikiem w Głowaczowie koło Sarb, odbyły się pierwsze w tym roku zawody. Wędkarze rywalizowali o puchar Wójta Gminy Przeworno. Do rywalizacji stanęło 28 zawodników, w tym 20 seniorów i 8 juniorów.
W kategorii seniorów I miejsce zdecydowanie wywalczył Andrzej Kasprzyk. Złowił 5,8 kg ryb. II miejsce zajął Krystian Skupień (złowił 4,12 kg ryb), a III miejsce przypadło ex aequo Kamilowi Skupniowi i Radosławowi Góralowi. Obaj panowie złowili po 2,4 kg ryb. Kolejne miejsca zajęli: IV Henryk Kasprzyk (2,3 kg), V Rafał Dobko (1,9kg), VI Rafał Sarnicki (1,1kg), VII Marek Skupień i VIII Rajmund Makowski.
W kategorii juniorów I miejsce zajął Oliwer Raczyński (1,8kg), II ex aequo wywalczyli Mikołaj Kasprzyk i Patryk Skupień (0,7 kg), a III miejsce Lilii Makowska.
Zwycięzcom gratulujemy. Przypominamy, że puchary i nagrody patron zawodów, czyli wójt, wręczył wędkarzom podczas tegorocznych Dni Gminy Przeworno.