W lidze terenowej trampkarzy Czarni Kondratowice mieli podejmować Dwójkę z Jelcza-Laskowic. Pierwotnie pojedynek miał rozpocząć się o godz. 11, ale na prośbę rywali przełożono go na godz. 16.
Dwójka nie dojechała na czas i sędzia odgwizdał walkower na korzyść Czarnych. Zawodnicy z Jelcza-Laskowic pojawili się w Kondratowicach ok. godz. 17 i rozegrali już tylko towarzyskie starcie z podopiecznymi trenera Daniela Kożuchowskiego. Czarni mają 16 punktów i w tabeli znajdują się jedynie za liderem z Foto-Higieny Błyskawicy Gać. W trzeciej lidze klasy okręgowej trampkarzy mecz Śląska III Wrocław ze Strzelinianką II został przełożony z 18 na 22 maja. Na murawie zaprezentowali się jednak piłkarze GAP Strzelinianka ma dwa zespoły trampkarzyŚlęza, którzy w Borowie pokonali 4:3 Sokoła Smolec. Po dwie bramki zdobyli Miłosz Werba i Mikołaj Zieliński. Dwa dni wcześniej Strzelinianka II pokonała na wyjeździe Olympic II Wrocław 4:1, po golach: Dawida Poniewierskiego, Hakima Pisarka, Jakuba Siwka oraz Filipa Gajewskiego. GAP Ślęza zajmuje trzecie miejsce na podium ligowej tabeli, której przewodzi Pogoń Oleśnica. Tabelę zamyka Strzelinianka II. Pierwszy strzeliński zespół trampkarzy 18 maja rywalizował w drugiej lidze, klasy okręgowej z AS Kiełczów. Dwa razy bramkarza przeciwników pokonał Filip Gajewski, a raz Miłosz Józefowski. Strzelinianka ma na koncie 15 punktów i plasuje się tuż za podium. Pierwsze miejsce zajmuje Ślęza Wrocław, przed AS Kiełczów oraz Miękinią.
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.