W Świdnicy odbył się XIII Międzynarodowy Turniej Bokserski. Boxing Klub Strzelin reprezentował Mike Drużga, który w losowaniu trafił na obecnego mistrza Polski. Strzeliński pięściarz udowodnił, że jest jednym z najlepszych zawodników w swojej kategorii w Polsce i pokonał wymagającego przeciwnika jednogłośną decyzją sędziów 3:0.
Tydzień wcześniej w mistrzostwach Polski sędziowie skrzywdzili Drużgę i niesłusznie przyznali zwycięstwo rywalowi, który walczył przed własną publicznością i sięgnął później po złoty medal. – W mistrzostwach Polski sędziowie oglądali chyba inną walkę. Niestety tak zdarza się w sporcie, a cierpi na tym dyscyplina oraz przegrani. Mike pokazał jednak twardy charakter i udanie zrewanżował się w Świdnicy – mówił trener Boxing Klub Strzelin Marcin Drużga.
Od lewej: pięściarz wagi ciężkiej Mariusz Wach, Mike Drużga oraz były Mistrz Europy Piotr Wilczewski
Sędzia po walce uniósł w górę ręce strzelińskiego pięściarza

Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.