Ocena użytkowników: 1 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
W niedzielę, 10 listopada, Orzeł Biały Kościół podejmował lidera gr. VII klasy B – Spartę Wrocław. Goście zwyciężyli, ale wynik zszedł na dalszy plan. W drugiej połowie meczu poważnej kontuzji doznał doświadczony stoper klubu z gminy Strzelin.
Defensor złamał nogę w dwóch miejscach. Czeka go operacja oraz długa, kosztowna rehabilitacja. Przez najbliższe miesiące nie będzie mógł normalnie funkcjonować. Ponadto jest jedynym żywicielem rodziny, a kontuzja wyklucza go w najbliższym czasie z możliwości pracy zarobkowej. To właśnie dlatego koledzy z drużyny założyli zbiórkę pieniędzy dla Mariusza na portalu zrzutka.pl. Już w kilka dni udało się zebrać kilka tysięcy złotych. Każda złotówka się liczy, by – jak piszą – „Mariusz i jego rodzina mogli spokojnie przeżyć najbliższe miesiące i święta”. W pomoc włączyli się piłkarze z powiatu strzelińskiego oraz innych drużyn z niższych klas rozgrywkowych. Zawodnicy Orła planują zorganizować także charytatywny mecz lub turniej piłkarski, z którego pieniądze przekazane zostaną na rehabilitację kolegi.
Piłkarze Orła chcą pomóc swojemu kontuzjowanemu koledze

Komentarze   

Mieszkanka Sttzelina Permalink3 +1 Mieszkanka Sttzelina
Do dochtor ewy
Cytuję dochtor ewa:
Nową rubryke zróbcie ze złamaniami, operacjami i innymi biegunkami. piszcie, kto ma sraczke a kto złamaną szczękę. to się powinno wam podobac i waszym czytelnikom

Jak nie rozumiesz przekazu to masz problem z czytaniem ze zrozumieniem. Chłopak potrzebuje wsparcia a z pomocą wychodzi cała jego drużyna. Tym bardziej, że chłopaki grają z pasji a nie dla pieniędzy. Niestety ale kontuzje się zdarzają. W tym przypadku brawa dla drużyny, że nie zostawili kolegi samego. Nie znam chłopaka ale chętnie dołożę się do tej akcji.
2019-12-01 16:41 Cytować Zgłoś administratorowi
Antek Permalink2 +3 Antek
złamał nogę
..a dlaczego nie pomóc :-)
2019-11-29 16:03 Cytować Zgłoś administratorowi
dochtor ewa Permalink1 +1 dochtor ewa
RE: Piłkarz Orła złamał nogę
Nową rubryke zróbcie ze złamaniami, operacjami i innymi biegunkami. piszcie, kto ma sraczke a kto złamaną szczękę. to się powinno wam podobac i waszym czytelnikom
2019-11-29 15:17 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz