Pamiątkowe zdjęcie uczestników turnieju
Trenerzy i działacze Strzelinianki sprawili ogromny, świąteczny prezent młodym piłkarzom, którzy w minionym roku wykazali się najwyższą frekwencją na treningach.
W sali sportowej przy ul. Staromiejskiej w Strzelinie zorganizowano towarzyski, wewnętrzny turniej piłkarski, który swoją obecnością zaszczycili znani piłkarze, wychowanek Strzelinianki Błażej Augustyn (obecnie występuje w Ekstraklasie w barwach Lechii Gdańsk) i reprezentant Polski Piotr Zieliński (podstawowy zawodnik włoskiego klubu Napoli). Młodzi zawodnicy strzelińskiej akademii zdobyli autografy i pamiątkowe zdjęcia, a także mogli porozmawiać ze swoimi, boiskowymi idolami. Błażej i Piotr odpowiadali na wszystkie, nawet najtrudniejsze pytania. Wszystkim dopisywał humor. Zieliński obecnie na murawie rywalizuje z takimi klubami jak Juventus, AC Milan, czy Inter Mediolan, a w przeszłości mierzył się z graczami ze Strzelina. – Gdy byłem młodym zawodnikiem i grałem w Orle Ząbkowice Śląskie, to na turniejach rywalizowaliśmy ze Strzelinianką. Nie jest mi to obcy klub – mówił Piotr Zieliński.
Piotr Zieliński (po lewej) i Błażej Augustyn chętnie odpowiadali na wszystkie pytania młodych zawodników
Reprezentant Polski rozdał mnóstwo autografów
 Piotr Zieliński otrzymał na pamiątkę koszulkę Strzelinianki
Cały artykuł w wydaniu papierowym "Słowa Regionu".

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
cześ
zielu
ja jebie, zielu był
0

Przeczytaj również