Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Trenerzy i działacze Strzelinianki sprawili ogromny, świąteczny prezent młodym piłkarzom, którzy w minionym roku wykazali się najwyższą frekwencją na treningach.
W sali sportowej przy ul. Staromiejskiej w Strzelinie zorganizowano towarzyski, wewnętrzny turniej piłkarski, który swoją obecnością zaszczycili znani piłkarze, wychowanek Strzelinianki Błażej Augustyn (obecnie występuje w Ekstraklasie w barwach Lechii Gdańsk) i reprezentant Polski Piotr Zieliński (podstawowy zawodnik włoskiego klubu Napoli). Młodzi zawodnicy strzelińskiej akademii zdobyli autografy i pamiątkowe zdjęcia, a także mogli porozmawiać ze swoimi, boiskowymi idolami. Błażej i Piotr odpowiadali na wszystkie, nawet najtrudniejsze pytania. Wszystkim dopisywał humor. Zieliński obecnie na murawie rywalizuje z takimi klubami jak Juventus, AC Milan, czy Inter Mediolan, a w przeszłości mierzył się z graczami ze Strzelina. – Gdy byłem młodym zawodnikiem i grałem w Orle Ząbkowice Śląskie, to na turniejach rywalizowaliśmy ze Strzelinianką. Nie jest mi to obcy klub – mówił Piotr Zieliński.
Piotr Zieliński (po lewej) i Błażej Augustyn chętnie odpowiadali na wszystkie pytania młodych zawodników
Reprezentant Polski rozdał mnóstwo autografów
 Piotr Zieliński otrzymał na pamiątkę koszulkę Strzelinianki
Cały artykuł w wydaniu papierowym "Słowa Regionu".
Dodaj komentarz