W Radkowie odbyły się Halowe Mistrzostwa Dolnego Śląska w łucznictwie. Do rywalizacji przystąpili najmłodsi łucznicy ze strzelińskiej sekcji Granit, która działa przy Strzelińskim Centrum Sportowo-Edukacyjnym.
Doskonale spisali się Wojciech Chrul oraz Patrycja Rogowska, którzy wystrzelali srebrne medale. Zabrakło im zaledwie dwóch punktów do złotego krążka w najmłodszej kategorii wiekowej mistrzostw. Dodatkowo Maja Burzyńska była piąta, Dominika Deja siódma, a Jan Kosiński szósty. W kategorii orlików tuż za podium znalazła się Zofia Chamuczyńska, a dziewiąty był Aleks Będkowski. Maciej Cisek potwierdził, że zasłużenie otrzymał powołanie do kadry wojewódzkiej i zakończył zawody na piątej pozycji. W 1/4 mistrzostw Maciej stoczył wyrównany bój z bardziej doświadczonym rywalem, który ostatecznie był drugi. Cisek prowadził już 4:0, ale to rywal cieszył się z wygranej.
Patrycja Rogowska (po lewej) z pucharem za drugie miejsce
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.