Małgorzata Hałas-Koralewska to wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski, Europy i Świata w wyciskaniu sztangi leżąc. W grudniu dopisała kolejny sukces na swoje konto – w Moskwie zdobyła Mistrzostwo Świata federacji WRPF i uzyskała kartę zawodnika pro, która jest przepustką do rywalizacji z najlepszymi na świecie.
Małgorzata jest pierwszą osobą z Polski, która będzie mogła wystartować w gronie „zawodowców”. – Jestem bardzo szczęśliwa, że dotarłam na szczyt, dzięki swojej determinacji i ciężkiej pracy. Lata treningów, tysiące ton żelaza przerzucone, dały efekty. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu – mówiła Małgorzata Hałas-Koralewska, która w kwietniu oficjalnie odebrała kartę zawodnika pro. Strzelińska zawodniczka stawia sobie kolejne, ambitne cele. W grudniu chce walczyć o złoty medal Mistrzostw Świata PRO federacji WRPF.
Małgorzata Hałas-Koralewska odebrała kartę zawodnika pro


Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.