Zawodnicy sekcji Taekwondo z Przeworna wzięli w maju udział w Mistrzostwach Świata, który odbyły się przez internet. Nasi reprezentanci wywalczyli trzy medale.
Sekcja taekwondo w Przewornie rozpoczęła działalność pod koniec października. Zajęcia prowadzi Tadeusz Pułkownik (IV dan - stopień). Reprezentanci klubu mają już na swoim koncie wiele sukcesów. W maju wzięli udział w Trener Tadeusz Pułkownik i Patryk Koziełpierwszych Otwartych Mistrzostwach Świata w Sztukach Walki – formy indywidualne online 2020, które ze względu na pandemię odbyły się przez internet. Do rywalizacji przystąpili zawodnicy z następujących krajów: Polski, Norwegii, Holandii, Belgii, Włoch, Niemiec, Rosji, Ukrainy, Anglii. Do 20 maja zawodnicy musieli przesłać nagrania ze swoimi umiejętnościami w poszczególnych kategoriach, a później sędziowie dokonali ocen. W swojej kategorii Patryk Kozieł wywalczył srebrny medal. Dwa krążki zgarnął Tadeusz Pułkownik: srebro w „free style” i brąz w „formach twardych”. Zawodnikom sukcesów pogratulował już wójt gminy Przeworno Andrzej Łuczak.
Tekst ukazał się w 21 (1010) wydaniu "Słowa Regionu".
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.