Dwie piłkarki z powiatu strzelińskiego występują w barwach Śląska Wrocław w ekstralidze piłkarskiej kobiet. Niestety, tuż przed startem nowego sezonu kontuzji doznała pochodząca z Pęcza Karolina Ostrowska.
Zawodniczka nabawiła się urazu podczas interwencji w polu karnym w ostatnim sparingu. Koleżanki z drużyny nie zapomniały o niej i na pierwszy mecz nowego sezonu wybiegły w specjalnych koszulkach z napisem: „Ostra, gramy dla Ciebie”. Napis ma zmotywować Karolinę do szybkiego powrotu na boisko. Piłkarki Śląska Wrocław w swoim historycznym, pierwszym ligowym meczu pokonały ROW Rybnik 2:1. Przez cały pojedynek opaskę kapitańską WKS-u nosiła pochodząca z Wiązowa Małgorzata Korda. Zawodniczkom Śląska życzymy sukcesów w lidze, a Karolinie Ostrowskiej szybkiego powrotu na murawę!
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.