Niezbyt udała się Dolnoślązakom wyprawa do Sępólna Krajeńskiego, gdzie w dniach 26-28 lutego rozegrano II Grand Prix Polski Juniorów w Tenisie Stołowym. Nikomu nie udało się wejść do czołowej ósemki.
Najdalej doszły juniorki: Zuzanna Gaworska (AZS UE Wrocław) i Julia Furman (AZS UE), które zakończyły turniej na miejscach w przedziale 9-12. Wśród juniorów najwyżej sklasyfikowany (miejsca 17-24) został Jakub Matkowski (ULKS Ciechów), Stanisław Wnęk (Granit Strzelin) był na pozycjach 26-32, zaś Kacper Głazowski (Granit) – 33-40. Sam awans do turnieju Grand Prix był dużym sukcesem naszych zawodników. W Sępólnie Krajeńskim rywalizowali najlepsi juniorzy z Polski, którzy wcześniej musieli przejść eliminacje wojewódzkie.
Tekst ukazał się w nr 9 (1048) wydaniu "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz na portalu egazety.pl, eprasa.pl, a także nexto.pl i e-kiosk.plDodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.