W ubiegłym roku nie odbył się ze względu na pandemię. W tym roku się odbędzie i wieloletniej tradycji stanie się zadość. Gminny Konkurs Palm Wielkanocnych w Przewornie powraca. Będzie jednak przeprowadzony inaczej niż zawsze.
W tym roku Gminny Konkurs Palm Wielkanocnych w Przewornie przybierze formę zdalną. Powodem jest troska o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców. Organizatorzy, czyli władze gminy, mają nadzieję, że zainteresowanych startem w konkursie nie zabraknie. Warto dodać, że wszystkie sołectwa, które podejmą się wykonania palmy, w sposób zgodny regulaminem, otrzymają nagrodę pieniężną w wysokości 300 złotych. Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie lub drogą elektroniczną do 25 marca br.
W konkursie przewidziana jest również nagroda publiczności. Przyznana będzie za największą ilość like’ów (łapek w górę) pod zamieszczonym zdjęciem palmy danego sołectwa, na profilu facebookowym gminy Przeworno. Wygrana w tej kategorii to dodatkowa nagroda pieniężna w wysokości 300 złotych. Dodajmy, że zdjęcia nie będą zawierały nazwy sołectwa, co ma zapewnić bezstronność głosujących, a o kolejności publikacji fotografii zdecyduje kolejność zgłoszeń. Zdjęcia można przesyłać na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 29 marca br. Głosowanie będzie przeprowadzone od 30 marca do 4 kwietnia br. Wyniki zostaną podane na profilu facebookowym gminy Przeworno 5 kwietnia br.
Ze szczegółami i regulaminem konkursu można się zapoznać na stronie internetowej gminy Przeworno.
Tekst ukazał się w nr 8 (1047) wydaniu "Słowa Regionu"
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.