25 września w Brzegu Dolnym rozegrano I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Juniorek i Juniorów w Tenisie Stołowym. W zawodach wzięło udział 31 zawodniczek i 49 zawodników. Nie mogło zabraknąć także reprezentantów Granitu Strzelin.
Wśród juniorów bezkonkurencyjny okazał się strzeliński pingpongista Stanisław Wnęk. Co ciekawe, szóste miejsce zajął jego pięć lat młodszy brat Krzysztof. Pozostali zawodnicy ze Strzelina zajęli dalsze pozycje: Tobiasz Skrzydłowski – 29, Filip Szumny – 37, Szymon Jurek – 41. Juniorka Martyna Mikołajczyk była piętnasta. Tego samego dnia w Brzegu Dolnym rozegrano I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Żaczek i Żaków. W zawodach wzięło udział 11 dziewcząt i 22 chłopców. Wspaniale zaprezentowała się Julia Zalewska, która przegrała dopiero w finale i odebrała srebrny medal. Ósmy był Kajetan Budasz, a dziewiąty Michał Nowakowski.
Julia Zalewska na drugim stopniu podium
Stanisław Wnęk (w środku) był bezkonkurencyjny
Tekst ukazał się w nr 38 (1077) wydaniu "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz na portalu egazety.pl, eprasa.pl, a także e-kiosk.pl

Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.