Joanna Demska wraz z Mateuszem Jankowskim współprowadzi Psie Wzgórze w Gościęcicach, gdzie zajmuje się szkoleniem psów. Prywatnie jest właścicielką owczarka belgijskiego malinois o imieniu Triss.
W niedzielę, 13 lutego, Triss debiutowała w klasie młodzieży na XXV Jubileuszowej Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych w Katowicach i od razu zajęła 1 miejsce w swojej klasie. – Triss występowała już na wystawach w klasie szczeniąt, które również wygrywała – opowiada Joanna Demska. – Klasa młodzieży to jednak poważna sprawa. Odpowiednia ocena daje Triss możliwość zostania suka hodowlaną, a sędziowie biorą pod uwagę każdy szczegół. Jestem z Triss bardzo dumna. Cieszę się, że nie tylko w mojej opinii jest idealna i najpiękniejsza – dodaje nasza rozmówczyni. My ze swej strony serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy Triss i jej opiekunki.
Tekst ukazał się w nr 9 (1097) wydaniu "Słowa Regionu".
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.