12 marca do gry o ligowe punkty powrócą piłkarze z powiatu strzelińskiego występujący w klasie A. Już na inaugurację czeka nas kilka ciekawych starć. Mistrzostwo Jesieni we wrocławskiej gr. IV zdobyła Strzelinianka.

Ekipa trenera Krzysztofa Rogana wywalczyła 36 punktów i w tabeli o osiem oczek wyprzedza wicelidera z Marcinkowic. Trzecie miejsce zajmuje Kolektyw Radwanice – 27 oczek. W walce o strefę medalową pozostają aż cztery kluby z powiatu strzelińskiego, które mają niewielką stratę do Kolektywu oraz Sokoła: Ludów Śląski, Ślęza Borów, Świteź Wiązów i Korona Pęcz-Szczawin. Dopiero trzynasty jest FMS z 15 punktami, ale ekipa z Brożca znajduje się nad strefą spadkową. Wiosną o utrzymanie walczyć będą beniaminkowie z Przeworna i Kuropatnika. Gromnik jesienią uzbierał zaledwie 9 punktów i zamyka stawkę. Tyle samo oczek uzbierała Burza Chwalibożyce. Trzy zwycięstwa, dwa remisy i dziesięć porażek – to dorobek pierwszej części sezonu Ogniska Przeworno.
Tekst ukazał się w nr 10 (1098) wydaniu "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz na portalu egazety.pl, eprasa.pl, a także e-kiosk.pl
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.