Finałowe starcie pań
W ośrodku „Nad stawami” w Białym Kościele odbyły się kolejne turnieje siatkówki plażowej organizowane przez klub UKS Sunrise oraz Strzelińskie Centrum Sportowo-Edukacyjne.
W sobotę, 16 lipca odbył się turniej dla zawodników i zawodniczek do lat 19. Do rywalizacji przystąpili głównie podopieczni UKS Sunrise. Młodzi siatkarze zaprezentowali wysokie umiejętności, które szlifują pod okiem trenera Dawida Rydzewskiego. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe koszulki. Najlepsze okazały się Zuzanna Wilk oraz Karolina Grochalska. Drugie miejsce wywalczyły Amelia Drozd i Malwina Hawel. Ostatnie miejsce na podium przypadło dla Joanny Mogielnickiej oraz Stanisława Korgula. Rywalizacja do lat 19 była wyrównana
Na ten temat pisaliśmy w 28 (1116) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Cały artykuł przeczytasz również na portalu egazety.pl, eprasa.pl, a także e-kiosk.pl

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również