Wojciech Bochnak, który jest doświadczonym piłkarzem z gminy Kondratowice, otrzymał powołanie do kadry Dolnego Śląska oldbojów na turniej makroregionalny Mistrzostw Polski Oldbojów. Bochnak jest graczem Czarnych Kondratowice, a także pełni funkcję wiceprezesa Śląska Wrocław.
Trenerami wojewódzkiej kadry zostali doskonale znani Janusz Kudyba oraz Romuald Kujawa. To właśnie oni zdecydowali o powołaniu Bochnaka do swojej ekipy. W kadrze znaleźli się m.in. byli piłkarze Śląska Wrocław Zbigniew Wójcik, Wojciech Górski, Remigiusz Jezierski czy Radosław Jasiński. Nasze województwo reprezentować będzie także były kapitan Strzelinianki Marcin Józefowicz.
Na ten temat pisaliśmy w 36 (1124) wydaniu papierowym Słowa Regionu.

Komentarze   

spajker. Permalink4 +1 spajker.
RE: Bochnak w kadrze
Cytuję cześ:
HAHAHAHAHAHA piłkarze za dyche :D

no ale bochnak jest w kadrze. w kadrze objektywu. nie każdy tak ma. można by pudziana zrobić marszałkiem sejmu a polska będzie silna. można też pozwolić bochnakowi realizować się w piłce nożnej, w której ma dobre wyniki zamiast realizować się w polityce, w której ma złe wyniki.
bochnak sam mówi że jest potomkiem pgr. życzę mu serdecznie i bez ironii lustra.
oto lustro dla bochnaka matusiaka i pawnukowej.

www.youtube.com/watch?v=iA68rQ0NGDU
2022-09-27 10:33 Cytować Zgłoś administratorowi
cześ Permalink3 +1 cześ
RE: Bochnak w kadrze
HAHAHAHAHAHA piłkarze za dyche :D
2022-09-25 15:31 Cytować Zgłoś administratorowi
Zibi Permalink2 +15 Zibi
RE: Bochnak w kadrze
Stadion WKS 170 milionów strat. w jednym roku około 38milinów. Tarczynski za sponsoring daje 2 miliony rocznie. Resztę plus pensję Pana Vice Naciągacza niweluje miasto Wrocław. A skąd ma miasto Wrocław? a no z podatków. Co Pan Vice zrobil aby w końcu WKS Ślask przynosil zyski? a no mięcznie 20tys PLN burtto z pensji + stołek w sejmiku+ członek rady nazdorczej z komunalce w Ząbkowicach Sl. On generuje przychody ale dla siebie. Pytanie, kiedy on znajduje czas na obskoczenie tych stanowisk? Każde stanowisko opłacane jest z pieniędzy podatników ? czy stać nas na takiego człowieka ? Pewnie jeszcze mu zapłaca za start w kadrze. NIech jeszcze pokręci lody z brukarzem ze wsi. To dobrzy gracze.
2022-09-22 15:07 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink1 +14 spajker.
RE: Bochnak w kadrze
"bochnak w kadrze"
bochnak to dobry piłkarz. zasługuje na to aby być posłem swój chłop. pani starosta to dobra kobita. skoczyła ze spadochronem i zasługuje na to aby być posłem. pani burmistrz rozdawał cukierki czekoladowe, to dobra kobita , zasługuje na to aby być posłem. pas poseł ziemi strzelińskiej to porządny człowiek. nadwagę 80 kilo miał już w 20tym roku życia. zasługuje na to aby być posłem. lepper kredytów oddwać nie chce. swój chłop . zasługuje na to aby być wicepremierem. pan ciemnoskóry godson jest dzieciorobem. zasługuje na to aby być posłem. pan anna grodzka jest tranwescytą. zasługuje na to aby być posłem. pan kukiz ładnie śpiewa , zasługuje na to aby być posłem. pan pan biedroń ma partnera śmiszka. oboje zasługują na to aby być posłem.
czy leci z nami pilot?
czy jest ktoś kto potrafi zarządzać państwem województwem powiatem gminą??????

monty pythona to lubie na ekranie telewizora a i to coraz mniej.
historia uczy że jakaś karykatura umysłowa z braunstein i jakaś karykatura umysłowa z gruzji to poważne zagrożenia dla planety.
2022-09-22 09:18 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.