Niedawno w Świebodzicach odbyły się zawody z cyklu super ligi judo. Jest to cykl sześciu turniejów rozgrywanych na Dolnym Śląsku, w których udział bierze ponad 700 zawodników i zawodniczek z województw dolnośląskiego, opolskiego, lubuskiego wielkopolskiego, a także z Niemiec i Czech.
Ambasadorem tego turnieju jest dwukrotny mistrz świata i olimpijczyk Rafał Kubacki. Zawodnicy z sekcji Judo Tigers w Strzelinie z sukcesami rywalizują podczas każdej z edycji i często wracają do domu ze złotymi medalami. W Świebodzicach pierwsze miejsce zdobyli Kacper Harhala i Kacper Smoczek, a na drugim miejscu uplasował się Mikołaj Stasienko. Trzeci był Antek Szawan, a po świetnych walkach tuż za podium rywalizację zakończył Wiktor Lipa.
Na ten temat pisaliśmy w nr 40 (1128) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Cały artykuł przeczytasz również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk.pl
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.