W międzynarodowym gronie, z udziałem zawodniczek i zawodników z Chin, Czech, Iranu, Ukrainy, Tajlandii oraz Polski, w dniach 4-5 listopada we Wrocławiu rozegrano II Memoriał im. Zygmunta Sutkowskiego w Tenisie Stołowym.
Piątkowy turniej drużynowy zakończył się zwycięstwem Bogorii Grodzisk Mazowiecki wśród kobiet oraz drużyny złożonej z zawodników narodowości chińskiej grających w Superlidze. Natomiast w sobotnich zmaganiach w turnieju indywidualnym zwyciężyli Katarzyna Węgrzyn (KU AZS UE Wrocław) i Wang Lichen (TTS Polonia Bytom). Strzeliński Granit reprezentował Piotr Bereziuk, który zajął miejsce w przedziale 9-16. Na siedemnastej pozycji znalazł się Krzysztof Wnęk z AZS-u Wrocław, który pochodzi ze Strzelina. Krzysztof, razem ze swoim klubem, zajął także siódme miejsce w klasyfikacji drużynowej. 6 listopada w Brzegu Dolnym rozegrano 2. Dolnośląskie Grand Prix Seniorek i Seniorów w Tenisie Stołowym.
Na ten temat pisaliśmy w 45 (1133) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Cały artykuł przeczytasz również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk.pl
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.