Łucznicy Granitu na najwyższym stopniu podium
W Sycowie odbyła się trzecia runda Pucharu Polski Łuków Nieolimpijskich. Świetnie spisali się reprezentanci sekcji Granit ze Strzelina, która działa przy Strzelińskim Centrum Sportowo-Edukacyjnym.
Wśród mężczyzn bezkonkurencyjny okazał się Adam Staszkiewicz. Łucznik Granitu wystrzelał 528 punktów i ustanowił nowy rekord Polski! Na podium stanął także trener strzelińskich łuczników Łukasz Cisek. Szkoleniowiec odebrał brązowy medal. Na piątej pozycji sklasyfikowany został Wojciech Białek, a ósmy był Patryk Chamuczyński. Wśród kobiet Strzelin reprezentowała jedynie Mariola Chrul. Nasza łuczniczka była dziewiąta. W Sycowie rywalizowały także pary mieszane (miksty). Mariola Chrul i Adam Staszkiewicz znaleźli się na piątej pozycji. W klasyfikacji drużynowej mężczyzn Granit był bezkonkurencyjny i zasłużenie odebrał puchar za pierwsze miejsce. W zwycięskim zespole znaleźli się Adam Staszkiewicz i Łukasz Cisek, Wojciech Białek oraz Patryk Chamuczyński. Oprócz rywalizacji o medale, odbyła się zabawa w strzelanie z łuku do figurek.
Na ten temat pisaliśmy w 10 (1148) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Cały artykuł przeczytasz również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk.pl

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również