W Sycowie odbyła się trzecia runda Pucharu Polski Łuków Nieolimpijskich. Świetnie spisali się reprezentanci sekcji Granit ze Strzelina, która działa przy Strzelińskim Centrum Sportowo-Edukacyjnym.
Wśród mężczyzn bezkonkurencyjny okazał się Adam Staszkiewicz. Łucznik Granitu wystrzelał 528 punktów i ustanowił nowy rekord Polski! Na podium stanął także trener strzelińskich łuczników Łukasz Cisek. Szkoleniowiec odebrał brązowy medal. Na piątej pozycji sklasyfikowany został Wojciech Białek, a ósmy był Patryk Chamuczyński. Wśród kobiet Strzelin reprezentowała jedynie Mariola Chrul. Nasza łuczniczka była dziewiąta. W Sycowie rywalizowały także pary mieszane (miksty). Mariola Chrul i Adam Staszkiewicz znaleźli się na piątej pozycji. W klasyfikacji drużynowej mężczyzn Granit był bezkonkurencyjny i zasłużenie odebrał puchar za pierwsze miejsce. W zwycięskim zespole znaleźli się Adam Staszkiewicz i Łukasz Cisek, Wojciech Białek oraz Patryk Chamuczyński. Oprócz rywalizacji o medale, odbyła się zabawa w strzelanie z łuku do figurek.
Na ten temat pisaliśmy w 10 (1148) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Cały artykuł przeczytasz również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk.pl
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.