Trener Łukasz Cisek (pierwszy z prawej) był trzeci w kategorii barebow
W Złoczewie odbyła się pierwsza runda zawodów łuczniczych 3D. Sekcję Granit ze Strzelina reprezentowało trzech zawodników, którzy rywalizowali w różnych kategoriach sprzętowych.
W łukach olimpijskich bezkonkurencyjny okazał się Maciej Cisek, który pokonał starszych rywali. Jego ojciec Łukasz Cisek stanął n trzecim miejscu podium w kategorii barebow. W łukach bloczkowych Strzelin reprezentował Adam Staszkiewicz. Nasz zawodnik znalazł się poza podium. Dla Adama był to pierwszy start w tej kategorii sprzętowej. Zawodnik zdobył cenne doświadczenie, które z pewnością zaprocentuje w przyszłości.Maciej Cisek na najwyższym stopniu podium
Na ten temat pisaliśmy w 35 (1173) wydaniu papierowym Słowa Regionu. 

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Spajker.
RE: Ojciec i syn na podium
Pisałem o tym że ojciec o syn to właściciele strzelina i władz. Wycięli mnie. Nie wolno pisać o rzeczywistości inaczej niż osis czy inny Mossad pozwoli.
0

Przeczytaj również