W Złoczewie odbyła się pierwsza runda zawodów łuczniczych 3D. Sekcję Granit ze Strzelina reprezentowało trzech zawodników, którzy rywalizowali w różnych kategoriach sprzętowych.
W łukach olimpijskich bezkonkurencyjny okazał się Maciej Cisek, który pokonał starszych rywali. Jego ojciec Łukasz Cisek stanął n trzecim miejscu podium w kategorii barebow. W łukach bloczkowych Strzelin reprezentował Adam Staszkiewicz. Nasz zawodnik znalazł się poza podium. Dla Adama był to pierwszy start w tej kategorii sprzętowej. Zawodnik zdobył cenne doświadczenie, które z pewnością zaprocentuje w przyszłości.Maciej Cisek na najwyższym stopniu podium
Na ten temat pisaliśmy w 35 (1173) wydaniu papierowym Słowa Regionu. 

Komentarze   

Spajker. Permalink1 +1 Spajker.
RE: Ojciec i syn na podium
Pisałem o tym że ojciec o syn to właściciele strzelina i władz. Wycięli mnie. Nie wolno pisać o rzeczywistości inaczej niż osis czy inny Mossad pozwoli.
2023-09-19 14:53 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.