W 8. kolejce gr. IV klasy A rozegrano cztery pojedynki z udziałem ekip z powiatu strzelińskiego, ale tylko LKS Brożec zaprezentował się przed własną publicznością. Podopieczni trenera Łukasza Sucheckiego podejmowali KS Brochów. Kwarcyt chciał wywalczyć pierwsze punkty w sezonie 2023/2024 w Jordanowie Śląskim. Strzelinianka musiała wygrać w Domaniowie z Rapidem, żeby utrzymać fotel lidera. Ludów Śląski na wyjeździe zmierzył się z GKS-em Kobierzyce. Pojedynki 8. kolejki rozegrano w dniach 30 września – 1 października.

Ludów Śląski na wyjeździe mierzył się z GKS-em Kobierzyce. W wyjściowym składzie gospodarzy znalazło się aż dziesięciu piłkarzy z Ukrainy, a po przerwie na murawie zameldowało się trzech kolejnych. Goście wygrali 2:0, a obie bramki padły jeszcze w pierwszej połowie. Golkipera GKS-u dwukrotnie pokonał młody napastnik Radosław Nikorowski. Zespół z Ludowa Śląskiego zadedykował zwycięstwo swojemu piłkarzowi Dariuszowi Buszcie, który tydzień wcześniej doznał...
Na ten temat pisaliśmy w 39 (1177) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Cały artykuł przeczytasz również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk.pl

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również