W sobotę, 28 października, w Luboniu odbyły się Mistrzostwa Europy CBJJP w jiu jitsu. Zawodnicy rywalizowali w kimonach i bez (no gi i gi). Bardzo dobrze zaprezentowała się liczna drużyna Boi Team Strzelin. Trener Paweł Pukalski-Pukała był bardzo zadowolony z postawy swoich podopiecznych.

Była to prestiżowa impreza sportów walki. Łącznie udział wzięło w niej blisko 700 zawodników w różnych kategoriach wiekowych, jak i wagowych. Poziom zawodów, jak przystało na mistrzostwa Europy, był bardzo wysoki. W większości kategorii obłożenie było na poziomie 20 zawodników na jedną kategorię, przez co każdy zawodnik musiał stoczyć wiele walk, aby dość do finału.
W kategorii do lat 9 Boi Team reprezentowało czterech zawodników. Wszyscy wrócili do Strzelina z medalami! Dwa złote medale wywalczył Michał Pukalski-Pukała, a po dwa srebrne krążki przywieźli Adam Grondys oraz Stanisław Jurewicz. Dominik Przybylski dwukrotnie stawał...
Cały artykuł na ten temat zamieściliśmy w 44 (1182) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Materiał ten, w całości, przeczytasz  również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk.pl

Komentarze   

Gracjan Permalink1 0 Gracjan
RE: Wrócili z workiem medali
Gratuluje
2023-11-19 16:17 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.