Zawodnicy Boi Team wzięli udział w Mistrzostwach Europy
W sobotę, 28 października, w Luboniu odbyły się Mistrzostwa Europy CBJJP w jiu jitsu. Zawodnicy rywalizowali w kimonach i bez (no gi i gi). Bardzo dobrze zaprezentowała się liczna drużyna Boi Team Strzelin. Trener Paweł Pukalski-Pukała był bardzo zadowolony z postawy swoich podopiecznych.

Była to prestiżowa impreza sportów walki. Łącznie udział wzięło w niej blisko 700 zawodników w różnych kategoriach wiekowych, jak i wagowych. Poziom zawodów, jak przystało na mistrzostwa Europy, był bardzo wysoki. W większości kategorii obłożenie było na poziomie 20 zawodników na jedną kategorię, przez co każdy zawodnik musiał stoczyć wiele walk, aby dość do finału.
W kategorii do lat 9 Boi Team reprezentowało czterech zawodników. Wszyscy wrócili do Strzelina z medalami! Dwa złote medale wywalczył Michał Pukalski-Pukała, a po dwa srebrne krążki przywieźli Adam Grondys oraz Stanisław Jurewicz. Dominik Przybylski dwukrotnie stawał...
Cały artykuł na ten temat zamieściliśmy w 44 (1182) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Materiał ten, w całości, przeczytasz  również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk.pl

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Gracjan
RE: Wrócili z workiem medali
Gratuluje
0

Przeczytaj również