Anna Borszowska-Wnęk była bezkonkurencyjna w Ostródzie

W Ostródzie odbył się piąty turniej Grand Prix Polski Weteranów w tenisie stołowym. Powiat strzeliński reprezentowały trzy osoby. Świetnie spisała się Anna Borszowska-Wnęk ze Strzelina, która była bezkonkurencyjna w kategorii K50. W finale wygrała 3:0.

W czasie całego turnieju przegrała zaledwie kilka setów. W M50 wystąpili tenisiści stołowi Granitu Strzelin: Zbigniew Sobków i Grzegorz Jaskulski. Ten pierwszy wywalczył trzynastą lokatę, a Grzegorz był siedemnasty.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również