Jesienią doszło do derbowego starcia juniorów Strzelinianki oraz Fundacji Młodzi Sportowcy Strzelin

W rundzie jesiennej wiele zespołów młodzieżowych z powiatu strzelińskiego rywalizowało w rozgrywkach Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej. Sprawdziliśmy jak w pierwszej części sezonu radzili sobie nasi młodzi piłkarze. W drugiej lidze klasy okręgowej juniorów młodszych najlepszy okazał się MKP Wołów, który wywalczył 39 punktów.

Piętnaście punktów mniej uzbierała Strzelinianka. Zespół ze Strzelina znalazł się na ósmej pozycji. Tuż „za plecami” Strzelinianki uplasowała się Fundacja Młodzi Sportowcy Strzelin. Juniorzy FMS-u zdobyli jesienią zaledwie punkt mniej. W czwartej lidze juniorów młodszych tabelę zamyka Świteź. Zawodnicy z Wiązowa przegrali wszystkie jesienne mecze i wiosną nie przystąpią do rozgrywek. Gracze Świtezi strzelili zaledwie kilka bramek. Na piątym poziomie rozgrywkowym juniorów młodszych dobrze radzili sobie piłkarze z Borowa. Ślęza uzbierała piętnaście punktów i jest szósta w stawce. Gracze z Borowa tracą zaledwie trzy oczka do strefy medalowej.

Trampkarze walczyli ambitnie
W czwartej lidze klasy okręgowej trampkarzy jesienią nasz powiat reprezentowała jedynie Strzelinianka. Piłkarze ze Strzelina w trzynastu meczach uzbierali osiemnaście punktów i znaleźli się na bezpiecznej, ósmej pozycji w tabeli. Mistrzostwo Jesieni wywalczyła Polonia Trzebnica. Na szóstym poziomie rozgrywkowym rywalizowały aż trzy ekipy z naszego regionu. Najlepiej spisali się trampkarze Ślęzy Borów, którzy zajęli trzecią lokatę. Naszej ekipie zabrakło zaledwie trzech punktów do Mistrzostwa Jesieni. Na piątym miejscu znalazła się Fundacja Młodzi Sportowcy Strzelin, która wygrała pięć z dziewięciu pojedynków. Młodzik Przeworno wygrał jeden mecz i zajął przedostatnie, dziewiąte miejsce w tabeli. Gorzej spisywali się jedynie gracze Olympic III Wrocław.

Młodzicy Strzelinianki
na piątkę  Na czwartym poziomie rozgrywkowym klasy okręgowej młodzików trzymaliśmy kciuki ze reprezentantów Strzelinianki. Strzelińscy piłkarze jesienią spisali się na „piątkę” i zajęli piąte miejsce.

Cały artykuł zamieściliśmy w 4 (1192) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Materiał ten, w całości, przeczytasz  również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również