Trenerem seniorów Strzelinianki pozostaje Krzysztof Rogan

W niedzielę, 28 stycznia, piłkarze Strzelinianki rozegrali pierwszy z dziewięciu sparingów w ramach przygotowań do rundy wiosennej gr. IV klasy A. Drużyna ze Strzelina zmierzyła się z występującą w klasie okręgowej Polonią Bielany Wrocławskie.

Rywale zajmują siódme miejsce w popularnej okręgówce. W minionym sezonie Strzelinianka z Polonią rywalizowały w lidze i wtedy górą byli gracze z powiatu strzelińskiego. Teraz w sparingu lepsi okazali się zawodnicy z Bielan Wrocławskich. Polonia wygrała mecz towarzyski 3:0. Strzelinianka testuje jednego zawodnika z Polonii Stal Świdnica. Do pierwszej drużyny włączeni zostali także utalentowani juniorzy: Miłosz Olenkiewicz, Wiktor Więckowicz i Oskar Dolech. Strzeliniankę wzmocnił także 18-letni zawodnik z Białego Kościoła, Bartosz Chytry, który ostatnio występował w Lechii Dzierżoniów. W strzelińskim klubie trenerami grup młodzieżowych są jego starsi bracia, Piotr i Kacper.

Cały artykuł zamieściliśmy w 4 (1192) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Materiał ten, w całości, przeczytasz  również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również