­­Gmina Strzelin realizuje obecnie trzy duże inwestycje związane z rozwojem i poprawą infrastruktury sportowej: zagospodarowanie terenu dawnego lodowiska przy ul. Wojska Polskiego, budowa pełnowymiarowego boiska ze sztuczną nawierzchnią w parku miejskim oraz modernizacja boiska przy Szkole Podstawowej nr 5 w Strzelinie.

– Myślę, że prace ruszą po ustabilizowaniu się warunków atmosferycznych – podkreśla burmistrz Dorota Pawnuk. – Termin realizacji wszystkich trzech zadań to sierpień bieżącego roku – dodaje. Przypomnijmy, że na sfinansowanie robót budowlanych gmina Strzelin otrzymała aż 90% dofinansowania w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również