Siatkarki rywalizowały w Białym Kościele

W dniach 8-9 czerwca w ośrodku „Nad Stawami” w Białym Kościele odbyły się kolejne turnieje siatkówki plażowej organizowane przez klub UKS Sunrise oraz Strzelińskie Centrum Sportowo-Edukacyjne.

Pierwszego dnia odbył się turniej kobiet. Strzelin reprezentowały Zuzanna Wilk i Karolina Grochalska. Był to dla nich ostatni sprawdzian przed Mistrzostwami Dolnego Śląska w kategorii juniorek, które 15 czerwca odbędą się także w Białym Kościele. Para Wilk-Grochalska zajęła dziewiąte miejsce na czternaście drużyn. Zwyciężyły zawodniczki z Kalisza – Magda Lachman i Marta Pytlarz. Następnego dnia na piasku rywalizowały pary mieszane. Świetne spisali się Barbara Wilk i Dawid Rydzewski, którzy zajęli trzecią lokatę. Wygrali Karolina Woźniak z Wrocławia i Mateusz Sykała, który w sezonie 2023/2024 reprezentował strzelińskie Tygrysy.

art phzxczczotoZawodniczki zaprezentowały wysokie umiejętności

Cały artykuł zamieściliśmy w 22 (1210) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Materiał ten, w całości, przeczytasz  również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również