Młodzi piłkarze z Wiązowa biorą udział w rozgrywkach DZPN

W sobotę, 8 czerwca, rozegrano mecze 33. kolejki drugiej ligi klasy okręgowej juniorów starszych. Strzelinianka przegrała 1:3 z wiceliderem Silesią Wrocław. Honorowe trafienie zanotował Michał Zabłocki.

Juniorzy starsi Fundacji Młodzi Sportowcy Strzelin na wyjeździe pokonali trzecią ekipę w tabeli – Sokoła Marcinkowice. Strzelińska ekipa zwyciężyła 4:3. Hat-tricka skompletował Filip Gajewski, a jedną bramkę dołożył Rafał Skrzypczak. W piątej lidze juniorów młodszych Czarni Jelcz-Laskowice mieli mierzyć się ze Ślęzą Borów, ale starcie przełożono z 9 na 12 czerwca. W czwartej lidze trampkarzy 8 czerwca Strzelinianka rozgromiła 7:1 Sokoła Smolec. Hat-tricka skompletował Franciszek Dąbski, a dwie bramki dołożył Marcel Półchłopek. Po razie golkipera Sokoła pokonali Wiktor Markowski oraz Mikołaj Cieśla. Na szóstym poziomie rozgrywkowym trampkarzy doszło do derbowego meczu, w którym Świteź podejmowała Ślęzę Borów. Goście wygrali 5:2. Dla zwycięskiej ekipy dwa gole strzelił Dawid Ława, a na listę strzelców wpisali się także: Karol Buszczak, Marcel Kościelny oraz Hubert Ut. Kibice z Wiązowa cieszyli się z trafień Kamila Zarewicza i Igora Zawłockiego.

Na murawie zaprezentowali się także młodzicy. W czwartej lidze klasy okręgowej nasz powiat reprezentuje jedynie Strzelinianka, która 9 czerwca zremisowała 3:3 z Bumerangiem Wrocław.

Cały artykuł zamieściliśmy w 22 (1210) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Materiał ten, w całości, przeczytasz  również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również